Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Breg@A - Stari Banovci (RS)

Milenka Pevca 13
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 21:36
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 21:37
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 21:37
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 21:47
Lasta Batajnica (beograd) Novi Banovci 22:01
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 22:16
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 22:22
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 23:24
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 05:26
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 05:31
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 05:46
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 06:02
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 06:12
Lasta Batajnica (beograd) Novi Banovci 06:16
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 06:37
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Novi Banovci 06:42
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 06:44
Lasta Zemun (beograd) Novi Banovci 06:52
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 07:11
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 07:27
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 07:37
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 07:46
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 08:01
Lasta Zemun (beograd) Novi Banovci 08:12
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 08:31
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.