Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Stari Banovci (RS)

Grčka 24
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 13:37
Lika Bim Turs Zemun (beograd) 13:45
Lika Bim Turs Zemun (beograd) 14:00
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 14:20
Lasta Zemun (beograd) Novi Banovci 14:21
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 14:34
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 14:35
Lasta Batajnica (beograd) Novi Banovci 14:40
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 14:47
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 14:51
Lasta Surduk Zemun (Beograd) 15:05
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:16
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 15:27
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 15:30
Lasta Surduk Novi Banovci 15:37
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 15:45
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 16:01
Lika Bim Turs Batajnica (beograd) Novi Banovci 16:30
Lasta Zemun (beograd) Novi Banovci 16:31
Lika Bim Turs Surduk Batajnica (Beograd) 16:37
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 16:47
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 16:50
Lika Bim Turs Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 17:11
Lasta Surduk Batajnica (Beograd) 17:12
Lasta Zemun (beograd) Batajnica (Beograd) 17:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.