Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Мagacin@B - Stubline (RS)

Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Piroman Zvečka 16:11
Lasta Brović Zvečka 16:41
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 16:49
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 16:56
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvečka 17:13
Lasta Vukićevica Zvečka 17:25
Lasta Iverić (dren) Zvečka 18:12
Lasta Trstenica Zvečka 18:12
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 18:49
Lasta Poljane kod Obrenovca Zvečka 19:46
Lasta Vukićevica Zvečka 19:46
Lasta Iverić (dren) Zvečka 19:47
Lasta Trstenica Zvečka 20:12
Lasta Grabovac kod Obrenovca Zvečka 20:28
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 20:49
Lasta Piroman Zvečka 21:11
Lasta Vukićevica Zvečka 21:40
Lasta Brović Zvečka 22:11
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 22:49
Lasta Trstenica Zvečka 23:21
Lasta Piroman Zvečka 02:50
Lasta Vukićevica Zvečka 03:00
Lasta Brović Zvečka 03:41
Strela Obrenovac Vukićevica Obrenovac 04:04
Lasta Brović Zvečka 04:56
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.