Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

IV - Centar - AS - Temerin (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 09:15
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 09:20
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 10:09
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 10:26
Bečejprevoz Čoka Zemun (Beograd) 11:20
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 12:53
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 14:07
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 14:20
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 14:30
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 15:44
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:08
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 16:26
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 16:37
Lasta Kanjiža Zemun (Beograd) 17:52
Severtrans Senta Senta Bečej 18:30
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 19:17
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 19:47
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 19:50
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 20:11
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 20:38
Bočac Turs Zrenjanin Novi Sad 04:33
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 06:13
Bečejprevoz Beograd Zemun (Beograd) 06:18
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 06:25
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 06:26
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.