Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

IV - Centar - AS - Temerin (RS)

Novosadska 375
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 10:26
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 11:50
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 12:56
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 13:20
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 14:34
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 15:44
Lasta Beograd Novi Sad 16:08
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 16:26
Bečejprevoz Bečej Novi Sad 16:37
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 17:20
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 18:19
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 18:26
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 19:50
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 20:11
Lasta Beograd Novi Sad 20:38
Auto Kodeks Prijedor Novi Sad 22:10
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 06:13
Bečejprevoz Beograd Novi Sad 06:18
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 06:25
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 06:26
Lasta Beograd Novi Sad 07:08
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 07:31
Auto Kodeks Kikinda Novi Sad 07:50
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 09:15
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 09:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.