Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

IV - Centar - AS - Temerin (RS)

Novosadska 375
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Bečejprevoz Bački Jarak Bačko Gradište 12:23
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 12:41
Bečejprevoz Bački Jarak Bačko Gradište 14:03
Bočac Turs Novi Grad (bosanski Novi) Novi Sad 14:30
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 14:34
Bečejprevoz Novi Bečej Bečej 15:44
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 16:08
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 16:26
Bečejprevoz Bečej Zemun (Beograd) 16:37
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 17:20
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 18:19
Autoprevoz Kikinda Novi Sad Bački Jarak 18:26
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 19:17
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 19:47
Autoprevoz Kikinda Kikinda Bački Jarak 19:50
Bečejprevoz Novi Sad Bečej 20:11
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 20:34
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 20:38
Transprodukt Prijedor Novi Sad 22:10
Fenix Tours Prijedor Novi Sad 22:10
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 06:13
Bečejprevoz Bečej Bački Jarak 06:25
Bečejprevoz Bečej Bačko Gradište 06:41
Bečejprevoz Novi Sad Bački Jarak 06:58
Lasta Beograd Zemun (Beograd) 07:08
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.