Polazak.rs
Novi redovi vožnje su dostupni za pretragu!
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Raskrsnica@B - Trubarevac (RS)

R217 bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Banbus Niš Aleksinac 17:16
Banbus Sokobanja Aleksinac 18:05
Banbus Sokobanja Aleksinac 19:59
Banbus Niš Aleksinac 07:15
Niš ekspres Sokobanja Aleksinac 07:18
Sokoprevoz Žitkovac kod Aleksinca Aleksinac 09:10
Niš ekspres Novi Sad Beograd 09:24
Banbus Sokobanja Aleksinac 10:05
Banbus Niš Aleksinac 10:15
Niš ekspres Sokobanja Niš 10:46
Niš ekspres Niš Aleksinac 11:39
Banbus Aleksinac Resnik kod Sokobanje 12:01
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 12:25
Niš ekspres Sokobanja Beograd 12:41
Banbus Sokobanja Aleksinac 12:55
Banbus Sokobanja Aleksinac 14:45
Banbus Niš Aleksinac 15:25
Banbus Niš Aleksinac 17:16
Banbus Sokobanja Aleksinac 18:05
Banbus Sokobanja Aleksinac 19:59
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.