Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Dečiji dispanzer - Užice (RS)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Bečejprevoz Stapari 12:47
Bečejprevoz Buar 13:12
Bečejprevoz Bioska Volujac kod Užica 13:22
Bečejprevoz Buar 14:07
Bečejprevoz Buar 14:23
Bečejprevoz Volujac kod Užica 14:27
Bečejprevoz Kotroman Volujac kod Užica 15:07
Bečejprevoz Pear Volujac kod Užica 15:22
Bečejprevoz Gostinica Buar 15:32
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Užica 16:32
Bečejprevoz Buar 18:47
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Užica 20:17
Bečejprevoz Pear Volujac kod Užica 20:17
Bečejprevoz Gostinica Buar 20:17
Bečejprevoz Buar 20:17
Bečejprevoz Pear Volujac kod Užica 22:17
Bečejprevoz Buar 22:27
Bečejprevoz Kremna Volujac kod Užica 22:30
Bečejprevoz Buar 04:32
Bečejprevoz Pear Volujac kod Užica 05:12
Bečejprevoz Buar 05:22
Bečejprevoz Gostinica Buar 06:13
Bečejprevoz Buar 06:17
Bečejprevoz Kotroman Volujac kod Užica 06:32
Bečejprevoz Stapari 07:02
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.