Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Groblje 1 - M. kuće@B - Valjevo (RS)

Suvoborska bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Lasta Mrčić Beloševac 19:21
Lasta Divčibare Petnica kod Valjeva 19:21
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 19:54
Lasta Gornja Grabovica Beloševac 20:09
Lasta Beloševac 20:42
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 20:54
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 21:38
Lasta Beloševac 21:38
Lasta Beloševac Gorić kod Valjeva 21:38
Lasta Beloševac 21:38
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 22:25
Lasta Beloševac 05:28
Lasta Beloševac 05:28
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 05:35
Lasta Beloševac Gorić kod Valjeva 05:35
Lasta Mrčić Beloševac 05:36
Lasta Petnica kod Valjeva 05:54
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:25
Lasta Gornja Grabovica Beloševac 06:29
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:54
Lasta Divčibare Petnica kod Valjeva 07:06
Lasta Beloševac 07:21
Lasta Gornja Grabovica 07:39
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 07:54
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 08:54
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.