Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kafana Beograd@A - Valjevo (RS)

Karađorđeva 139
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 20:42
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 20:42
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 20:55
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 20:55
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 04:59
Lasta Beloševac Gorić kod Valjeva 05:20
Lasta Beloševac 05:21
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:30
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 05:30
Lasta Jovanja Sedlari 05:38
Europa Bus Petnica kod Valjeva 05:42
Lasta Petnica kod Valjeva 05:42
Lasta Klanica Popučke 06:02
Lasta Klanica Popučke 06:02
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:18
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:35
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:35
Lasta Sedlari 06:36
Europa Bus Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:42
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:42
Lasta Petnica kod Valjeva Gorić kod Valjeva 06:42
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:42
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 07:18
Lasta Jovanja Popučke 07:28
Lasta Balinović Popučke 07:28
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.