Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Kafana Beograd@B - Valjevo (RS)

Karađorđeva 118
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 04:47
Lasta Divci kod Valjeva Popučke 04:59
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 05:20
Lasta Beloševac 05:21
Lasta Klanica Popučke 06:11
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 06:40
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 06:49
Lasta Jovanja Popučke 07:19
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 07:31
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 07:49
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 09:49
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 10:31
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 10:54
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 11:31
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 11:54
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 12:31
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 12:42
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 12:54
Europa Bus Beloševac Gorić kod Valjeva 13:15
Lasta Beloševac 13:16
Lasta Klanica Popučke 13:21
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 13:31
Lasta Popučke Gorić kod Valjeva 13:49
Lasta Sedlari Gorić kod Valjeva 14:31
Europa Bus Popučke Gorić kod Valjeva 14:40
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.