Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

AS - Varvarin (RS)

Ive Lole Ribara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 14:06
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 14:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Jasika 15:20
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Lazarica 16:15
Jugoprevoz Kruševac Izbenica Bačina 16:15
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 17:15
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Bačina 17:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 18:15
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 18:30
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Lazarica 21:10
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 21:10
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Lazarica 05:45
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 06:00
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Ćićevac 06:15
Jugoprevoz Kruševac Cernica kod Varvarina Lazarica 06:30
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Maskare 06:35
Jugoprevoz Kruševac Kruševac Ćićevac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Donji Katun 06:45
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Jasika 06:50
Zoran Reisen Vrnjačka Banja Kruševac 07:05
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Gornji Katun 07:10
Jugoprevoz Kruševac Obrež kod Varvarina Gornji Katun 07:15
Jugoprevoz Kruševac Donji Krčin Ćićevac 08:15
Jugoprevoz Kruševac Bačina Lazarica 08:15
Pupd Janjušević Kruševac Jasika 08:21
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.