Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

TC Danubius@B - Veliko Gradište (RS)

Albanske spomenice 2
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Arriva Litas Beograd Požarevac 03:25
Arriva Litas Požarevac Bratinac 06:00
Arriva Litas Desine Kusiće 06:20
Arriva Litas Kusiće 06:25
Arriva Litas Kisiljevo Topolovnik 06:40
Arriva Litas Požarevac Bratinac 06:45
Arriva Litas Požeženo 07:20
Arriva Litas Požeženo 07:20
Arriva Litas Beograd Požarevac 07:26
Arriva Litas Kladovo Požarevac 08:10
Fudeks Beograd Požarevac 09:05
Arriva Litas Požarevac Bratinac 09:45
Grivac Kragujevac Požarevac 10:45
Arriva Litas Donji Milanovac Požarevac 11:10
Arriva Litas Makce Kusiće 12:40
Arriva Litas Makce Kusiće 12:40
Arriva Litas Beograd Požarevac 12:46
Arriva Litas Kurjače Topolovnik 13:15
Arriva Litas Kusiće 13:25
Arriva Litas Golubac Braničevo 13:30
Arriva Litas Požarevac Bratinac 14:00
Arriva Litas Požeženo 14:00
Arriva Litas Carevac Kusiće 14:00
Arriva Litas Požeženo 14:00
Arriva Litas Ram Topolovnik 14:00
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.