Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@B - Vlasenica (BA)

Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Alamanis Tours Beograd Šabac 00:30
Alamanis Tours Sarajevo Šabac 02:30
Boksit Beograd Šabac 06:00
Star Bus Novi Sad Šabac 09:55
Kondor Sarajevo Mali Zvornik 10:15
Duga Beograd Šabac 10:50
Transprodukt Beograd Šabac 12:40
Centrotrans Beograd Šabac 12:40
Lastra Sarajevo Beograd 12:55
Star Bus Sarajevo Šabac 13:30
BS Tours Beograd Šabac 14:15
BS Tours Sarajevo Šabac 14:40
Lastra Lazarevac Beograd 15:10
Star Bus Novi Sad Šabac 16:20
Transprodukt Sarajevo Šabac 16:35
Centrotrans Sarajevo Šabac 16:35
Star Bus Sarajevo Šabac 17:10
Kondor Beograd Mali Zvornik 17:50
Duga Sarajevo Mali Zvornik 18:00
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.