Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Pijaca@B - Vršac (RS)

Miloša Obilića 26
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Stup Vršac Beograd Pančevo 12:27
Stup Vršac Beograd Pančevo 12:57
Stup Vršac Bela Crkva Jasenovo kod Bele Crkve 13:12
Stup Vršac Beograd Pančevo 13:27
Stup Vršac Novi Sad Zrenjanin 13:47
Stup Vršac Beograd Pančevo 13:57
Stup Vršac Izbište Uljma 14:00
Stup Vršac Alibunar Uljma 14:27
Stup Vršac Dužine Plandište 14:27
Stup Vršac Orešac kod Vršca Uljma 14:27
Stup Vršac Pavliš 14:35
Stup Vršac Beograd Pančevo 14:57
Stup Vršac Beograd Pančevo 16:02
Stup Vršac Novi Sad Zrenjanin 16:02
Stup Vršac Beograd Pančevo 16:42
Stup Vršac Bela Crkva Jasenovo kod Bele Crkve 17:17
Stup Vršac Beograd Pančevo 18:57
Stup Vršac Bela Crkva Jasenovo kod Bele Crkve 19:17
Stup Vršac Dužine Plandište 19:17
Stup Vršac Beograd Pančevo 19:57
Stup Vršac Alibunar Uljma 22:12
Stup Vršac Beograd Pančevo 04:17
Stup Vršac Beograd Pančevo 04:57
Stup Vršac Novi Sad Zrenjanin 05:02
Stup Vršac Beograd Pančevo 05:17
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.