Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Pijaca@B - Vršac (RS)

Miloša Obilića 17
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Stup Vršac Bela Crkva Crvena Crkva 19:17
Stup Vršac Dužine Plandište 19:17
Stup Vršac Beograd Pančevo 19:57
Stup Vršac Pavliš 20:02
Stup Vršac Alibunar Uljma 20:37
Stup Vršac Alibunar Uljma 22:12
Stup Vršac Beograd Pančevo 04:17
Stup Vršac Beograd Pančevo 04:57
Stup Vršac Novi Sad Zrenjanin 05:02
Stup Vršac Pavliš 05:02
Stup Vršac Beograd Pančevo 05:17
Stup Vršac Novi Sad Zrenjanin 05:22
Stup Vršac Plandište Margita 05:57
Stup Vršac Vrnjačka Banja Beograd 05:57
Stup Vršac Orešac kod Vršca Uljma 06:27
Stup Vršac Šušara Uljma 06:27
Stup Vršac Bela Crkva Crvena Crkva 06:32
Stup Vršac Mesić Sočica 06:35
Stup Vršac Pavliš 06:47
Stup Vršac Beograd Pančevo 07:02
Stup Vršac Uljma Vlajkovac 07:02
Stup Vršac Ritiševo Vlajkovac 07:03
Stup Vršac Beograd Pančevo 07:27
Stup Vršac Beograd Pančevo 07:57
Stup Vršac Bela Crkva Crvena Crkva 08:42
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.