Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Vučkovica kod Knića (RS)

Danice i Koste Šamanović bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraća 11:16
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 11:45
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 11:49
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 12:06
Borač prevoz Toponica kod Knića Kragujevac 12:20
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 12:45
ATP Vulović transport Kragujevac Dragobraća 12:49
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 12:52
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 13:39
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 13:45
Borač prevoz Botunje Kragujevac 13:56
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 14:36
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 14:51
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 15:39
Borač prevoz Toponica kod Knića Kragujevac 15:40
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 15:49
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 15:51
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:25
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:27
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 17:39
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 18:58
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 20:06
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 20:25
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 20:49
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 21:35
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.