Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Srbiju
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Centar@A - Vučkovica kod Knića (RS)

Danice i Koste Šamanović bb
Naredni polasci
Prevoznik Za Preko Polazak
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 14:51
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 15:49
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 15:51
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:25
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 17:27
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 18:58
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 20:06
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 20:49
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 05:35
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 06:25
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 06:36
Borač prevoz Botunje Kragujevac 06:46
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 07:09
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 07:47
Sprinter Travel Smederevo Kragujevac 08:05
Borač prevoz Toponica kod Knića Kragujevac 08:25
Autoprevoz Čačak Kragujevac Čačak 08:25
Autoprevoz Čačak Čačak Preljina 08:36
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 08:49
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 09:26
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 11:39
Autoprevoz Čačak Ivanjica Čačak 11:45
Pub Internacional Kraljevo Dragobraća 11:49
Pub Internacional Kragujevac Dragobraća 12:06
Borač prevoz Toponica kod Knića Kragujevac 12:20
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.