Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Bolnica@A - Zaječar (RS)

Grljanski put bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 13:16
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zaječara Grljan 13:19
Maxa Tours Pirot Knjaževac 13:27
Nikolić Prevoz Avramica (grljan) Grljan 13:38
Moto Boem Trans Donji Milanovac Bor 14:17
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 14:17
Euro Lin Beograd Paraćin 14:21
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 15:23
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zaječara Grljan 15:24
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrežina 15:51
Moto Boem Trans Beograd Minićevo 15:56
Nikolić Prevoz Grlište Grljan 16:22
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 16:42
Maxa Tours Pirot Knjaževac 17:07
Moto Boem Trans Knjaževac Minićevo 17:41
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 18:14
Niš ekspres Kladovo Donja Vrežina 18:31
Bortravel Bor Knjaževac 20:12
Moto Boem Trans Beograd Minićevo 04:21
Nikolić Prevoz Grlište Grljan 05:02
Niš ekspres Niš Donja Vrežina 05:04
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zaječara Grljan 05:27
Bortravel Niš Knjaževac 05:48
Maxa Tours Pirot Knjaževac 06:24
Nikolić Prevoz Grlište Grljan 06:32
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.