Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Okružni sud@B - Zaječar (RS)

Hajduk Veljkova 6
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Nikolić Prevoz Grlište Grljan 04:55
Nikolić Prevoz Vrbica kod Zaječara Grljan 05:20
Nikolić Prevoz Lasovo Šljivar 05:20
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 05:30
Nikolić Prevoz Tabakovac Jelašnica kod Zaječara 05:40
Nikolić Prevoz Šipikovo Veliki Izvor 06:00
Nikolić Prevoz Halovo Veliki Izvor 06:00
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 06:20
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 06:20
Nikolić Prevoz Grlište Grljan 06:25
Nikolić Prevoz Velika Jasikova Salaš kod Zaječara 06:30
Nikolić Prevoz Avramica (grljan) Grljan 06:38
Nikolić Prevoz Nikoličevo Vražogrnac 06:40
Nikolić Prevoz Rgotina Vražogrnac 06:50
Nikolić Prevoz Veliki Izvor 07:38
Nikolić Prevoz Zvezdan 07:40
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 10:10
Nikolić Prevoz Planinica kod Zaječara Lubnica 11:00
Nikolić Prevoz Šipikovo Veliki Izvor 12:00
Nikolić Prevoz Gamzigrad Zvezdan 12:15
Nikolić Prevoz Grlište Grljan 12:25
Nikolić Prevoz Nikoličevo Vražogrnac 12:30
Nikolić Prevoz Veliki Izvor 12:55
Nikolić Prevoz Tabakovac Salaš kod Zaječara 13:10
Nikolić Prevoz Velika Jasikova Vražogrnac 13:10
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.