Polazak.rs
Internet prodaja autobuskih karata za celu Evropu
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Žel. stanica - Žitkovac kod Aleksinca (RS)

Ratka Jovića bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Niš ekspres Aleksinac Prćilovica 10:18
Niš ekspres Aleksinac 10:25
Niš ekspres Niš Donji Komren 10:36
Niš ekspres Jakovlje Prćilovica 11:05
Niš ekspres Aleksinac Donji Komren 11:19
Niš ekspres Niš Donji Komren 11:26
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Prćilovica 11:36
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Aleksinac 11:45
Sokoprevoz Sokobanja Aleksinac 11:50
Niš ekspres Gornje Suhotno Prćilovica 12:16
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Aleksinac 12:31
Niš ekspres Aleksinac Prćilovica 12:44
Niš ekspres Aleksinac Prćilovica 12:45
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Aleksinac 12:45
Niš ekspres Aleksinac Prćilovica 12:46
Niš ekspres Aleksinac Donji Komren 12:49
Niš ekspres Trnjane kod Aleksinca Aleksinac 12:59
Niš ekspres Niš Donji Komren 13:01
Niš ekspres Gornje Suhotno Prćilovica 13:16
Niš ekspres Kamenica kod Aleksinca Prćilovica 13:16
Niš ekspres Aleksinac Donji Komren 13:34
Niš ekspres Ljupten Tešica 13:36
Niš ekspres Moravski Bujmir Lužane kod Aleksinca 13:39
Niš ekspres Aleksinac Prćilovica 14:01
Niš ekspres Aleksinački Rudnik Aleksinac 14:15
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.