Polazak.rs
Prodaja autobuskih karata
Stanice

Na ovoj stranici želimo da približimo putnicima informacije o autobuskim stanicama i stajalištima u prigradskom, međugradskom prevozu kao i za one stanice gde se u međunarodnom prevozu vrši prijem putnika.

S obzirom na količinu autobuskih stanica i stajališta, na ovoj bazi podataka radićemo kontinuirano, korak po korak proširivši broj autobuskih stanica. U ovom poduhvatu računamo i na pomoć naših korisnika čije su informacije sa terena dobrodošle radi što boljeg i korektnijeg informisanja budućih putnika.

1 2
3

Preko puta pijace - Zlatibor (RS)

Miladina Pećinara bb
Polasci
Prevoznik Dol. st. Preko Polazak
Auto Kodeks Pirot Niš 15:30
Gaga Prevoz Užice Čajetina 15:30
Niš ekspres Prijepolje Kruševac 16:00
Gaga Prevoz Užice Čajetina 16:05
Sirmiumbus Novi Sad Šabac 16:10
Stup Vršac Prijepolje Beograd 16:50
Gaga Prevoz Užice Čajetina 17:00
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 17:00
Vihor Travel Brodarevo Nova Varoš 17:01
Autoprevoz Janjušević Beograd Užice 17:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 17:52
Gaga Prevoz Užice Čajetina 18:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 18:15
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 18:35
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 18:40
Gaga Turs Zlatibor Beograd Užice 19:00
Gaga Prevoz Užice Čajetina 19:10
Gaga Prevoz Užice Čajetina 20:09
Golub Trans Prijepolje Nova Varoš 20:14
Autoprevoz Janjušević Priboj Užice 20:30
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 21:00
Gaga Prevoz Užice Čajetina 21:15
Gaga Prevoz Užice Čajetina 22:10
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Užice 23:10
Gaga Prevoz Užice Čajetina 23:30
Mapa
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa.