Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 10:45
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 10:50
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:00
Lasta Belgrád Nis 11:15
Niš ekspres Újvidék Belgrád 11:20
Lasta Kursumlija Nis 11:45
Niš ekspres Nis Krusevac 12:10
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 12:10
Niš ekspres Nis Resnik kod Sokobanje 12:15
Niš ekspres Belgrád Jagodina 12:45
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 13:25
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Aleksinacki Rudnik 13:35
Banbus Sokobanja Donji Komren 14:15
Niš ekspres Nis Donji Komren 14:35
Niš ekspres Bujanovac Nis 14:42
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:00
Niš ekspres Babusnica Nis 15:10
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 15:15
Gameks Krusevac Cicevac 15:35
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 16:00
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 16:15
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 16:20
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 16:30
Lasta Belgrád Nis 16:40
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 16:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.