Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Aleksinac (RS)

Prote Stevana Dimitrijevića 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:00
Lasta Belgrád Nis 07:10
Lasta Dortmund Belgrád 07:20
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 07:50
Pupd Janjušević Vranje Nis 07:50
Jugoprevoz Kruševac Nis Aleksinacki Rudnik 07:55
Presto Zlatibor Nis 07:55
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 08:15
Lasta Belgrád Nis 08:30
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 09:10
Trans Jug Nis Krusevac 09:30
Banbus Sokobanja Resnik kod Sokobanje 09:35
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 09:35
Lasta Zombor Belgrád 10:20
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 10:45
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 10:50
Lasta Belgrád Nis 11:15
Lasta Kursumlija Nis 11:45
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 12:00
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 13:25
Lasta Nis Belgrád 13:30
Jugoprevoz Kruševac Cacak Krusevac 13:35
Banbus Sokobanja Resnik kod Sokobanje 14:15
Lasta Prokuplje Nis 14:45
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.