Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Aleksinac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dojčinović travel Boboviste Gornje Medjurovo 15:07
Sokoprevoz Sokobanja Resnik kod Sokobanje 15:10
Niš ekspres Babusnica Nis 15:10
Niš ekspres Nis Zitkovac kod Aleksinca 15:15
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 15:15
Niš ekspres Nis Donji Komren 15:15
Niš ekspres Belgrád Jagodina 15:30
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Zitkovac kod Aleksinca 15:30
Niš ekspres Lipovac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 15:30
Niš ekspres Versec Jagodina 15:30
Gameks Krusevac Cicevac 15:35
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 15:40
Niš ekspres Nis Vrtiste 15:50
Niš ekspres Prokuplje Belgrád 16:00
Jugoprevoz Kruševac Nis 16:00
Banbus Nis Resnik kod Sokobanje 16:00
Niš ekspres Razanj Vrtiste 16:10
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 16:15
Niš ekspres Jakovlje Zitkovac kod Aleksinca 16:15
Niš ekspres Vukanja Zitkovac kod Aleksinca 16:15
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 16:20
Vulović Transport Kraljevo Krusevac 16:30
BS Tours Svrljig Nis 16:35
Niš ekspres Razanj 16:35
Niš ekspres Nis Donji Komren 16:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.