Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Aleksinac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Nis Donji Komren 13:55
Niš ekspres Sabac Kragujevac 14:10
Niš ekspres Krusevac 14:10
Niš ekspres Nis Vrtiste 14:15
Banbus Sokobanja Donji Komren 14:15
Niš ekspres Gornje Suhotno Zitkovac kod Aleksinca 14:15
Niš ekspres Boboviste Aleksinacki Rudnik 14:15
Niš ekspres Mozgovo kod Aleksinca Kraljevo kod Aleksinca 14:20
Niš ekspres Lipovac kod Aleksinca Glogovica kod Aleksinca 14:20
Niš ekspres Vitkovac kod Aleksinca Zitkovac kod Aleksinca 14:20
Niš ekspres Nis Donji Komren 14:35
Niš ekspres Razanj Aleksinacki Rudnik 14:40
Niš ekspres Jakovlje Zitkovac kod Aleksinca 14:40
Niš ekspres Skopje Nis 14:42
Niš ekspres Bujanovac Nis 14:42
Niš ekspres Nis Zitkovac kod Aleksinca 14:45
Lasta Prokuplje Nis 14:45
Arriva Litas Pozarevac Jagodina 14:47
Niš ekspres Sokobanja Donji Komren 14:50
Niš ekspres Aleksinacki Rudnik Zitkovac kod Aleksinca 15:00
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:00
Dojčinović travel Boboviste Gornje Medjurovo 15:07
Sokoprevoz Sokobanja Kraljevo kod Aleksinca 15:10
Niš ekspres Babusnica Nis 15:10
Niš ekspres Nis Zitkovac kod Aleksinca 15:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.