Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Arilje (RS)

Trg bratstva i jedinstva 6
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Grujić MN-Travel Pozega Milicevo Selo 11:23
Grujić MN-Travel Uzice 11:35
Grujić MN-Travel Stupcevici 12:03
Leka Prevoz Uzice Milicevo Selo 12:05
Grujić MN-Travel Rasna Milicevo Selo 12:30
Leka Prevoz Pozega Milicevo Selo 12:34
Grujić MN-Travel Ivanjica Prilike 12:39
Grujić MN-Travel Pozega Milicevo Selo 12:55
Leka Prevoz Stupcevici Milicevo Selo 13:28
Grujić MN-Travel Stupcevici Milicevo Selo 13:53
Leka Prevoz Pozega Milicevo Selo 13:55
Grujić MN-Travel Ivanjica Prilike 14:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 14:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 14:37
Dab Brat Pozega Milicevo Selo 14:45
Leka Prevoz Stupcevici Milicevo Selo 14:58
Grujić MN-Travel Pozega Milicevo Selo 15:00
Leka Prevoz Uzice Milicevo Selo 15:00
Grujić MN-Travel Stupcevici Milicevo Selo 15:00
Grujić MN-Travel Rasna Milicevo Selo 15:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 16:05
Leka Prevoz Stupcevici Milicevo Selo 16:18
Grujić MN-Travel Pozega Milicevo Selo 16:30
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 16:37
Dab Brat Uzice Pozega 16:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.