Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Árpatarló (RS)

Železnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Božur-021 Zlatibor Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:56
Lasta Ingyia Zarkovac 07:15
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:20
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:45
Feniks G&Z Újvidék Sabac 08:05
Feniks G&Z Zlatibor Uzice 08:20
Zam Tours Prijedor Ópazova 08:30
Master Bus Belgrád Kraljevci 08:44
Goran Braunau Am Inn Belgrád 08:45
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:10
Lasta Újvidék Kamanc 09:10
Boksit Újvidék Kamanc 09:15
Star Bus Sarajevo Sabac 09:20
Centrotrans Sarajevo Sabac 09:20
Sirmiumbus Zlatibor Uzice 10:00
Mega Bus 014 Újvidék Kamanc 10:31
Krajnović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 10:40
Olitours Wien (vienna) Újvidék 10:45
Milinović Banja Luka Újvidék 10:45
Feniks G&Z Wien (vienna) Újvidék 11:20
Duga Sabac 11:25
Čazmatrans Nova Zagreb Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 11:45
Master Bus Rednek Kraljevci 12:07
Golubić Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:50
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.