Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Árpatarló (RS)

Železnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Ingyia Lyukó 17:30
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:00
Master Bus Belgrád Kraljevci 18:10
Raketa AB Újvidék Sabac 18:15
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:41
Dunavprevoz Trebinje Sabac 18:45
Mačva Expres Újvidék Fényberek 18:55
Feniks G&Z Újvidék Sabac 19:00
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 19:45
Lasta Ingyia Lyukó 20:00
Star Bus Újvidék Sabac 20:10
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:20
Sirmiumbus Újvidék Sabac 20:48
Feniks G&Z Bécs Újvidék 20:50
APP Split Batrovci 21:15
Bočac Turs Banja Luka Sremska Raca 21:45
Smiljić Újvidék Batrovci 21:45
Lasta Ingyia Lyukó 22:10
Master Bus Grabovci Fényberek 22:15
Master Bus Grabovci Fényberek 22:25
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 22:40
Lasta Pula Újvidék 22:45
Auto Kodeks Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Újvidék 23:20
Falcon Károlyváros Batrovci 23:50
Feniks G&Z Obrenovac Újvidék 00:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.