Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Árpatarló (RS)

Železnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Ingyia Szerémszolnok 17:30
Mačva Expres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:00
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:00
Master Bus Belgrád Kraljevci 18:10
Raketa AB Újvidék Kamanc 18:15
Mačva Expres Újvidék Fényberek 18:55
Feniks G&Z Újvidék Uzice 19:00
Sirmiumbus Újvidék Ürög 19:30
Lasta Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 19:35
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 19:45
Lasta Ingyia Szerémszolnok 20:00
Star Bus Újvidék Sabac 20:10
Centrotrans Újvidék Sabac 20:10
Mačva Expres Badovinci Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 20:35
Sirmiumbus Újvidék Uzice 20:48
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 22:40
Auto Kodeks Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Újvidék 23:20
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 23:20
Master Bus Belgrád Kraljevci 05:30
Lasta Ingyia Szerémszolnok 06:15
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 06:40
Božur-021 Zlatibor Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:56
Lasta Ingyia Szerémszolnok 07:15
Master Bus Belgrád Kraljevci 07:15
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.