Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Árpatarló (RS)

Železnička bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Star Bus Szarajevó Sabac 13:20
Master Bus Grabovci Fényberek 13:40
Falcon Belgrád Batrovci 13:50
Raketa AB Loznica Nyékinca 14:00
Raketa AB Loznica Sabac 14:00
Master Bus Grabovci Fényberek 14:00
Feniks G&Z Krupanj Sabac 14:00
Zam Tours Belgrád Ópazova 14:00
Master Bus Grabovci Fényberek 14:00
Star Bus Újvidék Sabac 14:05
Master Bus Belgrád Pecinci 14:05
Master Bus Grabovci Fényberek 14:10
Milinović Szabadka Újvidék 14:15
Lasta Ingyia Lyukó 14:15
Master Bus Klenak Fényberek 14:25
Bosnaexpres Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:35
Čazmatrans Nova Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:35
Lasta Valjevo Sabac 14:50
Krajnović Brcko Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:55
Raketa AB Loznica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:20
Boksit Zvornik Sabac 15:20
Mega Bus 014 Valjevo Sabac 15:29
Master Bus Belgrád Pecinci 15:30
Šidexpres Újvidék Kamanc 15:32
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 15:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.