Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Árpatarló (RS)

Industrijska 1v
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Olitours Valjevo Újvidék 01:45
Bočac Turs Nagybecskerek Újvidék 02:45
Dunavprevoz Újvidék Sabac 04:30
Master Bus Belgrád Kraljevci 05:30
Master Bus Belgrád Kraljevci 06:00
Lasta Ingyia Putinci 06:15
Master Bus Grabovci Fényberek 06:20
Master Bus Grabovci Fényberek 06:30
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:35
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:40
Transprodukt Nagykikinda Újvidék 06:40
Fenix Tours Nagykikinda Újvidék 06:40
Eurotours Zlatibor Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 06:56
Master Bus Belgrád Kraljevci 07:15
Lasta Ingyia Putinci 07:15
Bosnaexpres Banja Vrucica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 07:20
Lasta Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Ingyia 07:35
Feniks G&Z Újvidék Sabac 08:05
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 08:20
KOOP Tuzla Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 08:43
Master Bus Belgrád Kraljevci 08:44
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:10
Boksit Újvidék Sabac 09:15
Centrotrans Sarajevo Sabac 09:20
KOOP Tuzla Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 09:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.