Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Becse (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Subotica Trans Szabadka Horgos 16:50
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 18:32
Bečejprevoz Újvidék Temerin 19:40
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:58
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 21:30
Transprodukt Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Újvidék 21:30
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 06:28
Bečejprevoz Bácsföldvár 06:55
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 08:02
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 08:30
Bečejprevoz Péterréve 10:45
Bečejprevoz Belgrád Újvidék 10:45
Bečejprevoz Újvidék Temerin 12:20
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 14:47
Bečejprevoz Újvidék Járek 15:00
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 15:28
Bečejprevoz Törökbecse Temerin 16:20
Subotica Trans Szabadka Horgos 16:50
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 18:32
Bečejprevoz Újvidék Temerin 19:40
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:58
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 21:30
Transprodukt Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) Újvidék 21:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.