Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Becse (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bečejprevoz Szenttamás Bácsföldvár 13:29
Bečejprevoz Törökbecse 13:30
Bečejprevoz Újvidék Temerin 13:30
Bečejprevoz Ada Péterréve 13:30
Bečejprevoz Járek Temerin 13:30
Bečejprevoz Csurog Bácsföldvár 13:30
Bečejprevoz Csikériapuszta 13:30
Bečejprevoz Pecesor (becse) 13:35
Bečejprevoz Szenttamás Bácsföldvár 14:13
Bečejprevoz Csurog Bácsföldvár 14:15
Bečejprevoz Törökbecse Temerin 14:15
Bečejprevoz Csikériapuszta 14:15
Bečejprevoz Milesevo kod Beceja 14:15
Bečejprevoz Újvidék Temerin 14:20
Severtrans Senta Nádalja 14:35
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Beograd) 14:47
Bečejprevoz Belgrád Zimony (Beograd) 15:00
Bečejprevoz Újvidék Temerin 15:05
Bečejprevoz Törökbecse 15:10
Bečejprevoz Szenttamás Csikériapuszta 15:10
Bečejprevoz Csikériapuszta 15:10
Bečejprevoz Ada Péterréve 15:15
Lasta Belgrád Zimony (Beograd) 15:28
Bečejprevoz Csurog Bácsföldvár 16:05
Autoprevoz Kikinda Zombor Kerény 16:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.