Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bela Palanka (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 16:00
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 16:05
Niš ekspres Babusnica Nis 16:35
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 17:00
Presto Belgrád Stanicenje 17:04
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 18:00
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 18:00
Niš ekspres Nis Pirot 18:20
Auto Kodeks Pirot Belgrád 18:55
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 20:30
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 20:30
Presto Dimitrovgrad Pirot 21:19
Presto Pirot Nis 21:45
Presto Belgrád Pirot 04:10
Niš ekspres Szófia Pirot 05:40
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 05:40
Niš ekspres Belgrád Nis 06:00
Presto Uzice Nis 06:30
Niš ekspres Nis Nikola Tesla 08:00
Jeremić Prevoz Nis Niska Banja 08:30
Niš ekspres Pirot Nikola Tesla 08:30
Presto Belgrád Stanicenje 09:10
Niš ekspres Dimitrovgrad Pirot 10:15
Jeremić Prevoz Pirot Niska Banja 11:35
Jeremić Prevoz Nis Niska Banja 11:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.