Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Farkasd Padinska Skela 12:15
Joe Travel Kosovska Mitrovica 12:15
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Zimony (Beograd) 12:15
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Beograd) 12:20
Dunavprevoz Bácspalánka Újvidék 12:25
Lasta Zombor Újvidék 12:30
Niš ekspres Szabadka Újvidék 12:30
Lastra Ljubovija Sabac 12:30
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Újvidék 12:30
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 12:30
Strela Ub Ub Umka 12:30
Niš ekspres Babusnica Nis 12:30
Lasta Kotor Kraljevo 12:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok 12:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:45
CH Komerc Vrnjacka Banja Krusevac 12:45
Stup Vršac Prijepolje Pancsova 12:45
Banat Trans Nagybecskerek Óécska 12:50
Eurocompass Stalac 12:50
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 12:50
CH Komerc Vrnjacka Banja Újvidék 12:55
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 13:00
Lasta Szabadka Újvidék 13:00
Arriva Litas Kladovo Pozarevac 13:00
Kavim Jedinstvo Vranje Vladicin Han 13:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.