Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Smederevo Bolec 19:00
Banbus Draginac kod Loznice Sabac 19:00
Jugoprevoz Velika Plana Svilajnac Velika Plana 19:00
Dumeco Vrnjacka Banja Krusevac 19:00
Auto Kodeks Kevevára Pancsova 19:00
Niš ekspres Nis Jagodina 19:00
Lasta Újvidék Zimony (Belgrád) 19:00
Pantransport Pancsova 19:00
Strela Ub Ub Umka 19:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:00
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 19:00
Arriva Litas Petrovac na Mlavi Pozarevac 19:00
Transprodukt Arandelovac Mladenovac 19:00
Stup Vršac Versec Pancsova 19:00
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 19:00
Trans Jug Herceg Novi Cacak 19:00
Euro Lin Jagodina 19:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 19:02
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 19:07
Lasta Zimony (belgrád) Petrovcic 19:10
Kanis Vlasotince Leskovac 19:10
Strela Obrenovac Obrenovac Surcin 19:10
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 19:12
Sirmiumbus Szávaszentdemeter (szerémség Mitrovica) 19:15
Banat Trans Klári Nagybecskerek 19:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.