Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kanis Szabadka Újvidék 03:50
Niš ekspres Nis Bajakovo 04:10
Ozlem Tours Újvidék Kraljevo 04:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:30
Florentia Bus Sofia Gradinje 04:30
Lasta Szabadka Újvidék 04:30
Lasta Lazarevac Stepojevac 04:40
Lasta Vrcin Beli Potok kod Beograda 04:40
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:45
Čazmatrans Nova Nis Bajakovo 04:45
Niš ekspres Bujanovac Nis 04:45
Kavim Jedinstvo Újvidék Nis 04:50
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 05:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:00
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 05:00
Lasta Valjevo Obrenovac 05:00
Duga Loznica Sabac 05:00
Moto Boem Trans Zajecar Jagodina 05:14
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:15
Lasta Mala Ivanca Mali Požarevac 05:15
Lasta Magyarkanizsa Újvidék 05:15
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 05:30
Lasta Smederevo Bolec 05:30
Stup Vršac Versec Pancsova 05:30
Zoran Urosevac 05:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.