Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Dunavprevoz Bácspalánka Újvidék 12:25
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 12:25
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 12:27
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 12:30
Niš ekspres Szabadka Újvidék 12:30
Lasta Smederevo Bolec 12:30
Lastra Ljubovija Sabac 12:30
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Újvidék 12:30
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 12:30
Strela Ub Ub Umka 12:30
Niš ekspres Babusnica Nis 12:30
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:30
Autotransport Pančevo Pancsova 12:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:30
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Ostruznica 12:30
Lasta Zombor Újvidék 12:30
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 12:31
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 12:36
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 12:42
Lasta Lazarevac Vreoci 12:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 12:45
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Ostruznica 12:45
Stup Vršac Prijepolje Pancsova 12:45
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 12:47
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 12:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.