Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 15:31
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 15:32
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 15:36
Stup Vršac Versec Pancsova 15:40
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:40
Auto Kodeks Kevevára Pancsova 15:40
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 15:41
Lasta Mladenovac Mali Požarevac 15:45
Euro Petrol Oil Sekovici Sabac 15:45
Lasta Lazarevac Vreoci 15:45
Nikolić Prevoz Zvezdan 15:45
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 15:45
Pupd Janjušević Batocina 15:45
Lasta Valjevo Popucke 15:45
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 15:46
Kanis Lapovo Varosica 15:50
Strela Obrenovac Jasenak kod Obrenovca Ostruznica 15:50
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:50
Kanis Lapovo Varosica 15:50
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 15:51
Strela Obrenovac Obrenovac Baric kod Obrenovca 15:54
Lasta Lazarevac Stepojevac 15:55
Mačva Expres Bogatic Macvanska Mitrovica 15:55
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 15:55
Transprodukt Arandelovac Barajevo 15:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.