Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:40
Eurocompass Krusevac Stalac 09:40
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 09:41
Lasta Ópazova Zimony (Belgrád) 09:45
Arriva Litas Majdanpek Pozarevac 09:45
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 09:45
Lasta Lazarevac Stepojevac 09:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 09:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 09:45
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 09:46
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 09:50
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 09:50
Stup Vršac Újvidék Zimony (Belgrád) 09:50
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 09:55
Kosta Todorović Pancsova 09:55
Europa Bus Valjevo Popucke 10:00
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 10:00
Strela Obrenovac Jasenak kod Obrenovca Ostruznica 10:00
Lasta Prolom Banja Krusevac 10:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 10:00
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 10:00
Kondor Sarajevo Sabac 10:00
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 10:00
Lasta Kragujevac Lapovo Varosica 10:00
Transprodukt Arandelovac Mladenovac 10:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.