Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Szurdok Zimony (Belgrád) 22:40
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 22:40
Pantransport Pancsova 22:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:45
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 22:50
Lasta Mladenovac Beli Potok kod Beograda 23:00
Royal Travel Herceg Novi Cacak 23:00
Lasta Herceg Novi Cacak 23:00
Lasta Herceg Novi Cacak 23:00
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 23:05
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 23:15
Niš ekspres Bujanovac Nis 23:15
Pantransport Pancsova 23:30
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 23:30
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 23:30
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 23:30
Lasta Ópazova Zimony (Belgrád) 23:30
Lasta + Neobas + Golubić Banja Luka Batrovci 23:30
Strela Obrenovac Stepojevac Ostruznica 23:40
Joe Travel Gornji Milanovac Ljig 23:40
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 23:45
Sirmiumbus Macvanska Mitrovica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 23:45
Ozlem Tours Újvidék Kragujevac 23:59
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 00:05
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 00:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.