Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kanis Szabadka Újvidék 03:50
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 04:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 04:15
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:30
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 04:30
Lasta Vrcin Beli Potok kod Beograda 04:40
Lasta Lazarevac Stepojevac 04:40
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 04:40
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 04:45
Fudeks Pancsova Horgos 04:45
Kavim Jedinstvo Újvidék Nis 04:50
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 04:50
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 05:00
Severtrans Sombor Zombor Zimony (Belgrád) 05:00
Lasta Valjevo Umka 05:00
Duga Loznica Sabac 05:00
Strela Obrenovac Baric kod Obrenovca Surcin 05:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:00
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 05:00
Strela Obrenovac Obrenovac Ostruznica 05:10
Lasta Mala Ivanca Mali Požarevac 05:15
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 05:15
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 05:15
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.