Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

BAS - Central bus station - Belgrád (RS)

Železnička 4
Jegypénztár nyitvatartási ideje: 00:00 - 24:00
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Stup Vršac Versec Pancsova 10:35
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Trstenik 10:35
Joe Travel Kraljevo 10:35
Lasta Lazarevac Stepojevac 10:40
Kimco Prizren 10:40
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:40
Lasta Parcani Beli Potok kod Beograda 10:45
Duga Ljubovija Mali Zvornik 10:45
Auto Kodeks Arandelovac Mladenovac 10:45
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavic 10:45
Lasta Mladenovac Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:45
Strela Obrenovac Obrenovac Umka 10:48
Lasta Ingyia Zimony (Beograd) 10:50
Lasta Sopot Beli Potok kod Beograda 10:50
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 10:50
Saobraćaj Žabalj Szabadka Újvidék 10:55
Master Bus Árpatarló Pecinci 10:55
Lasta Sijarinska Banja Újvidék 10:55
Lastra Lazarevac Lipovica (Barajevo) 11:00
Lasta Smederevska Palanka Umcari 11:00
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 11:00
Severtrans Sombor Zombor Újvidék 11:00
Autotransport Pančevo Pancsova 11:00
Stup Vršac Zichyfalva Pancsova 11:00
Jugoprevoz Velika Plana Smederevo Bolec 11:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.