Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Boljevac (RS)

Obilićeva 5
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 08:30
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 09:37
Euro Lin Zajecar Jagodina 11:20
Bortravel Ilino 11:35
Bortravel Podgorac kod Boljevca Valakonje 13:10
AS Turs Bor Brestovac kod Bora 13:15
Bortravel Vrbovac kod Boljevca Valakonje 15:20
Bortravel Rujiste kod Boljevca Mirovo 15:20
Bortravel Bacevica Boljevac Selo 15:20
Bortravel Mali Izvor kod Boljevca 15:20
Bortravel Krivi Vir Lukovo kod Boljevca 15:20
Euro Lin Belgrád Paracin 15:25
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 15:30
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 19:30
Bortravel Bor Krusevac 19:45
Euro Lin Zajecar Belgrád 20:20
Bortravel Bor Brestovac kod Bora 22:35
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 05:15
Bortravel Mali Izvor kod Boljevca 06:10
AS Turs Sokobanja Brestovac kod Bora 07:38
Moto Boem Trans Knjazevac Paracin 08:30
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 09:37
Euro Lin Zajecar Jagodina 11:20
Bortravel Podgorac kod Boljevca Valakonje 13:10
AS Turs Bor Brestovac kod Bora 13:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.