Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bor (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Brestovac kod Bora 15:10
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zajecar 15:10
Arriva Litas Laznica Zabari 15:30
Euro Lin Belgrád Jagodina 15:30
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:30
Bortravel Zajecar 15:30
AS Turs Zajecar Vrazogrnac 15:30
Bortravel Gornjane Krivelj 15:45
Bortravel Krivelj 15:45
Bortravel Tanda Donja Bela Reka kod Bora 15:45
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:45
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 15:45
Bortravel Seliste (sarbanovac) Brestovac kod Bora 15:45
Bortravel Bucje kod Bora Ostrelj 15:45
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:00
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 16:00
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 16:30
Arriva Litas Majdanpek Donja Vrezina 17:03
Arriva Litas Bar Zajecar 17:30
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 20:00
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 04:30
Euro Lin Belgrád Jagodina 05:00
Bortravel Nis Zajecar 05:00
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 05:28
Arriva Litas Negotin Zajecar 05:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.