Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bor (RS)

Zeleni Bulevar 27
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 04:30
Bortravel Nis Zajecar 05:00
Euro Lin Belgrád Jagodina 05:00
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 05:28
Maxa Tours Zajecar 05:36
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:30
Sima Trans Kladovo Negotin 07:30
Darkom Belgrád Pozarevac 07:30
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 08:45
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:30
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 16:08
Maxa Tours Zajecar 16:16
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 16:30
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 04:30
Bortravel Nis Zajecar 05:00
Euro Lin Belgrád Jagodina 05:00
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 05:28
Maxa Tours Zajecar 05:36
Bortravel Vrnjacka Banja Krusevac 07:00
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 07:30
Sima Trans Kladovo Negotin 07:30
Darkom Belgrád Pozarevac 07:30
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 08:45
Bortravel Boljevac Brestovac kod Bora 15:30
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 16:08
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.