Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Bor (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Nikolić Prevoz Kladovo Belgrád 12:00
Bortravel Slatina kod Bora 12:00
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 12:00
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 12:00
Maxa Tours Zajecar Brestovac kod Bora 12:33
Maxa Tours Zajecar 12:41
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 12:45
Bortravel Ostrelj 12:45
Bortravel Gornjane Krivelj 13:00
Bortravel Krivelj 13:00
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 13:00
Bortravel Metovnica Brestovac kod Bora 13:00
Bortravel Ostrelj 13:15
Bortravel Luka Donja Bela Reka kod Bora 13:30
Bortravel Seliste (sarbanovac) Brestovac kod Bora 13:30
Bortravel Brestovac kod Bora 13:40
AS Turs Negotin Sikole 13:45
Bortravel Bucje kod Bora Ostrelj 14:25
Bortravel Zlot Brestovac kod Bora 14:30
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 14:30
Bortravel Belgrád Brestovac kod Bora 14:30
ATP Dejan Sumrakovac Brestovac kod Bora 14:40
Bortravel Brestovac kod Bora 15:10
Moto Boem Trans Donji Milanovac Zajecar 15:10
Arriva Litas Laznica Zabari 15:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.