Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cacak (RS)

Lomina 67
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Banbus Belgrád Uzice 03:30
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 04:30
Globtour Újvidék Belgrád 04:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 05:15
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:20
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guca 06:00
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 06:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:15
Pub Internacional Kraljevo Samaila 06:45
Lepenica Trans Prijepolje Pozega 07:00
Autoprevoz Čačak Szabadka Belgrád 07:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Pozega 07:20
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 07:30
Autoprevoz Čačak Gornji Dubac Guca 08:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 08:00
Lasta Belgrád Uzice 08:00
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:15
Autoprevoz Čačak Belgrád Konjevici 09:00
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:00
Niš ekspres Nis Krusevac 09:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 09:20
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 09:20
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbusani 09:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.