Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cacak (RS)

Lomina 67
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Belgrád Konjevici 09:00
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:00
Niš ekspres Nis Krusevac 09:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 09:20
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 09:20
Aroma Pale Uzice 09:35
Kondor Sarajevo Krusevac 09:50
Pub Internacional Kraljevo Samaila 10:00
Lasta Topola Gornji Milanovac 10:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guca 10:00
Auto Kodeks Zlatibor Nis 10:50
Autoprevoz Čačak Kragujevac Pozega 11:40
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 11:50
Autoprevoz Čačak Kraljevo Preljina 11:55
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 12:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 12:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 12:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 12:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 12:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 13:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 13:00
Raketa AB Bajina Basta Uzice 13:20
Aroma Belgrád Uzice 13:40
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guca 14:00
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 14:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.