Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cacak (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Aroma Belgrád Uzice 13:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 13:45
Autoprevoz Čačak Krusevac Kraljevo 14:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guca 14:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 14:00
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 14:10
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 14:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 14:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 14:30
Autoprevoz Čačak Guberevci Guca 14:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Kraljevo 14:45
Kondor Nis Krusevac 14:50
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 15:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 15:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 15:00
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 15:15
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:15
Vihor Travel Zlatibor Uzice 15:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 15:30
Autoprevoz Čačak Guberevci Zeoke kod Lucana 15:30
Autoprevoz Čačak Miokovci Trbusani 15:30
Euro Lin Jagodina Kragujevac 15:30
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbusani 15:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 15:45
Autoprevoz Čačak Kaona kod Lucana Guca 16:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.