Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cacak (RS)

Lomina 67
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Glušica Niksic Belgrád 23:00
Transprodukt Niksic Belgrád 23:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 23:10
Božur Herceg Novi Belgrád 00:20
Globtour Capljina Belgrád 00:35
Banbus Belgrád Uzice 03:30
Božur Szabadka Belgrád 03:50
Glušica Verbász Belgrád 04:15
Transprodukt Verbász Belgrád 04:15
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 04:30
Globtour Újvidék Belgrád 04:40
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 05:15
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 05:20
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 06:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guca 06:00
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 06:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 06:15
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 06:15
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 06:15
Autoprevoz Čačak Guberevci Zeoke kod Lucana 06:30
Autoprevoz Čačak Gojna Gora Trbusani 06:30
Pub Internacional Kraljevo Jarcujak 06:45
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 07:00
Autoprevoz Čačak Újvidék Belgrád 07:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.