Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cacak (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Belgrád Pozega 17:50
Autoprevoz Čačak Uzice Kragujevac 17:50
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 18:00
Golub Trans Pljevlja Uzice 18:00
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 18:10
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 18:15
Autoprevoz Čačak Guberevci Zeoke kod Lucana 18:30
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Uzice 18:30
Autoprevoz Čačak Lucani Parmenac 18:45
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 18:45
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 18:50
Autoprevoz Čačak Milatovici Guca 19:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 19:00
Lepenica Trans Kragujevac 19:15
Niš ekspres Nis Krusevac 19:25
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbusani 19:30
Autoprevoz Čačak Belgrád Pozega 19:35
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guca 20:00
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbusani 20:15
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 20:20
Autoprevoz Čačak Kragujevac Preljina 20:30
Pub Internacional Kraljevo Samaila 20:30
Jadran Line Bar Pozega 20:30
Gaga Turs Zlatibor Bar Pozega 20:30
Markoturs Belgrád Uzice 20:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.