Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cacak (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lepenica Trans Prijepolje Pozega 07:00
Autoprevoz Čačak Szabadka Belgrád 07:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Pozega 07:20
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 07:30
Autoprevoz Čačak Gornji Dubac Guca 08:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 08:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 08:00
Lasta Belgrád Uzice 08:00
Royal Travel Belgrád Uzice 08:00
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 08:15
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 08:40
Raketa AB Kragujevac Preljina 09:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 09:00
Niš ekspres Nis Krusevac 09:00
Autoprevoz Čačak Gornji Milanovac Preljina 09:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 09:20
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 09:20
Autoprevoz Čačak Ivanjica Guca 09:30
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Gornjeg Milanovca Trbusani 09:30
Autoprevoz Janjušević Kragujevac Uzice 09:30
Aroma Pale Uzice 09:35
Kondor Sarajevo Krusevac 09:50
Autoprevoz Čačak Srezojevci Trbusani 10:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 10:00
Pub Internacional Kraljevo Samaila 10:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.