Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cicevac (RS)

Karađorđeva 136
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Božur-021 Újvidék Belgrád 05:20
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 05:25
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Stalac 05:40
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 05:40
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalac 06:10
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Krusevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Lucina 06:40
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Raznja Stalac 06:55
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 06:55
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Varvarin 07:00
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Krusevac 07:05
Jugoprevoz Kruševac Donji Krcin Stalac 08:05
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 08:45
Vulović Transport Nis Krusevac 08:50
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 08:55
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Belgrád 09:20
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Krusevac 09:25
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 09:55
Autoprevoz Čačak Nis Krusevac 10:10
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Stalac 11:05
Dumeco Belgrád Krusevac 11:20
Niš ekspres Nis Krusevac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Krusevac 11:40
Niš ekspres Prijepolje Krusevac 11:40
Lasta Prolom Banja Krusevac 12:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.