Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cicevac (RS)

Karađorđeva 136
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Stalac 13:40
Jugoprevoz Kruševac Grad Stalac Stalac 13:40
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Stalac 14:05
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalac 14:10
Jugoprevoz Kruševac Pojate Stalac 14:10
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Belgrád 14:20
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Pojate 14:35
Gaga Turs Zlatibor Nis Krusevac 14:35
Jugoprevoz Kruševac Lucina 14:40
Jugoprevoz Kruševac Lucina 14:40
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Stalac 14:50
Jugoprevoz Kruševac Mrzenica Stalac 14:50
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Stalac 15:05
Jugoprevoz Kruševac Plocnik kod Cicevca Pojate 15:10
Jugoprevoz Kruševac Plocnik kod Cicevca Pojate 15:10
Jugoprevoz Kruševac Belgrád 15:10
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Stalac 15:25
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 15:30
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 15:35
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 15:35
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 15:40
Jugoprevoz Kruševac Vitosevac Stalac 16:20
Gameks Krusevac Aleksinac 16:25
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Krusevac 16:35
Božur-021 Vrnjacka Banja Belgrád 16:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.