Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cuprija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Euro Lin Paracin 14:07
Euro Lin Svilajnac Krusevac 14:10
Frenki Komerc Paracin Jagodina 14:50
Euro Lin Senje 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Niš ekspres Sabac Kragujevac 15:20
Zoran Reisen Wien (vienna) Krusevac 15:35
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Arriva Litas Pozarevac Aleksinac 15:52
Božur-021 Krusevac Belgrád 16:00
Euro Lin Senje 16:01
Euro Lin Paracin Jagodina 16:35
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 16:42
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 16:45
Niš ekspres Nis Aleksinac 17:10
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 17:45
Euro Lin Paracin 18:07
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paracin Jagodina 18:55
Lasta Krusevac 19:00
Euro Lin Senje 19:15
Niš ekspres Nis Aleksinac 19:20
Euro Lin Paracin 19:42
Niš ekspres Nis Kragujevac 19:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.