Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cuprija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Szkopje Nis 13:30
Niš ekspres Bujanovac Nis 13:30
Niš ekspres Belgrád Jagodina 13:57
Euro Lin Svilajnac Krusevac 14:10
Frenki Komerc Paracin Jagodina 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Niš ekspres Sabac Kragujevac 15:20
Banbus Belgrád Aleksinac 15:30
Zoran Reisen Bécs Krusevac 15:35
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Arriva Litas Pozarevac Jagodina 15:52
Auto Kodeks Plus Krusevac Belgrád 16:00
Niš ekspres Nis Jagodina 16:20
Euro Lin Paracin Jagodina 16:35
Niš ekspres Belgrád Jagodina 16:42
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 16:45
Niš ekspres Nis Jagodina 17:10
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 17:45
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paracin Jagodina 18:55
Niš ekspres Nis Jagodina 19:20
Niš ekspres Nis Kragujevac 19:50
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 20:40
Niš ekspres Nis Belgrád 21:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.