Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cuprija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Globus Panjevac kod Despotovca Despotovac 14:40
Frenki Komerc Paracin Jagodina 14:50
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 14:55
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 15:05
Banbus Belgrád Aleksinac 15:30
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
MobiLitas Pozarevac Jagodina 15:52
Božur-021 Vrnjacka Banja Belgrád 16:00
Euro Lin Paracin Jagodina 16:35
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 16:45
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 17:45
Optop Travel Geneva Belgrád 18:00
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paracin Jagodina 18:55
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 19:40
Optop Travel Bujanovac Belgrád 20:05
Globus Panjevac kod Despotovca Despotovac 20:10
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 20:40
Niš ekspres Nis Belgrád 21:10
Niš ekspres Belgrád Nis 02:22
Niš ekspres Jagodina Krusevac 05:45
Božur-021 Újvidék Belgrád 06:00
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Frenki Komerc Paracin Jagodina 07:11
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.