Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cuprija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Frenki Komerc Paracin Jagodina 14:50
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 14:55
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
CH Komerc Vrnjacka Banja Belgrád 15:05
CH Komerc Lausanne Belgrád 15:10
CH Komerc Zürich Belgrád 15:10
Niš ekspres Sabac Kragujevac 15:20
Banbus Belgrád Aleksinac 15:30
Zoran Reisen Bécs Krusevac 15:35
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Arriva Litas Pozarevac Jagodina 15:52
Auto Kodeks Plus Krusevac Belgrád 16:00
Niš ekspres Nis Jagodina 16:20
Euro Lin Paracin Jagodina 16:35
Niš ekspres Belgrád Jagodina 16:42
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 16:45
Niš ekspres Nis Jagodina 17:10
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 17:45
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paracin Jagodina 18:55
Niš ekspres Nis Jagodina 19:20
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 19:40
Euro Lin Herceg Novi Paracin 19:45
Niš ekspres Nis Kragujevac 19:50
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 20:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.