Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cuprija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 17:45
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 18:25
Euro Lin Paracin Jagodina 18:55
Niš ekspres Nis Jagodina 19:20
Optop Travel Bujanovac Belgrád 20:05
Globus Panjevac kod Despotovca Despotovac 20:10
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 20:40
Niš ekspres Nis Belgrád 21:10
Božur-021 Újvidék Belgrád 06:00
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Frenki Komerc Paracin Jagodina 07:11
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 08:50
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 09:55
Niš ekspres Sokobanja Belgrád 10:45
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 11:00
Niš ekspres Belgrád Jagodina 11:12
Niš ekspres Bujanovac Nis 11:40
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 12:45
Niš ekspres Skopje Nis 13:30
Niš ekspres Bujanovac Nis 13:30
Niš ekspres Belgrád Jagodina 13:57
Frenki Komerc Paracin Jagodina 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
CH Komerc Lausanne Belgrád 15:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.