Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Cuprija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Božur-021 Újvidék Belgrád 06:00
Alba Tours Despotovac Virine 06:55
Kavim Jedinstvo Belgrád Vladicin Han 07:52
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 08:50
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 09:55
Banbus Vrnjacka Banja 10:00
Globus Despotovac Ivankovac 10:00
Banbus Sokobanja Aleksinac 10:10
Niš ekspres Sokobanja Belgrád 10:55
Niš ekspres Sokobanja Jagodina 10:55
Frenki Komerc Kragujevac Jagodina 11:00
Niš ekspres Újvidék Belgrád 11:12
Rembas Trans Resavica Ivankovac 13:00
Niš ekspres Bujanovac Nis 13:30
Niš ekspres Belgrád Jagodina 13:57
Frenki Komerc Paracin Jagodina 14:50
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Alba Tours Despotovac Virine 15:00
Banbus Belgrád Aleksinac 15:30
Banbus Sokobanja Aleksinac 15:50
Božur-021 Krusevac Belgrád 16:00
Euro Lin Paracin Jagodina 16:35
Niš ekspres Nis Jagodina 17:10
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 17:45
Euro Lin Paracin Jagodina 18:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.