Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Derventa (BA)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Auto Kodeks Nagykikinda Újvidék 02:10
R.S. Pixi Trade Kostajnica Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 03:00
Auto Kodeks Prijedor Újvidék 03:50
Zam Tours Belgrád Ópazova 09:05
Milinović Szabadka Újvidék 09:20
R.S. Pixi Trade Belgrád Racsa 10:50
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 10:50
Milinović Belgrád Sabac 12:30
Milinović Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 12:35
Bočac Turs Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 13:10
Zam Tours Prijedor Ópazova 13:30
Milinović Kostajnica Sabac 13:50
Zoka Tours Donji Vrbljani Racsa 13:55
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Racsa 14:00
Bočac Turs Gradiska Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:32
Milinović Újvidék Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 14:50
R.S. Pixi Trade Kostajnica Racsa 15:10
Big Tours Belgrád Racsa 15:40
Milinović Banja Luka Újvidék 15:45
Bočac Turs Banja Luka Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 18:07
Mrđa Tours Novi Grad (bosanski Novi) Racsa 18:20
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Racsa 18:30
Autoprevoz Banja Luka Belgrád Batrovci 19:00
Autoprevoz Banja Luka Banja Luka Racsa 20:30
R.S. Pixi Trade Belgrád Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 23:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.