Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Despotovac (RS)

Moravska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Alba Tours Cuprija Virine 06:05
Nemis Tours Svilajnac Medveda kod Despotovca 06:40
Nemis Tours Svilajnac Medveda kod Despotovca 06:56
Trans Jug Zabari Svilajnac 07:15
Globus Kragujevac Svilajnac 07:30
Globus Cuprija Ivankovac 07:30
Zoran Reisen Jagodina Medveda kod Despotovca 07:30
Globus Belgrád Velika Plana 08:00
Globus Belgrád Velika Plana 11:45
Zoran Reisen Jagodina Ribare kod Jagodine 13:15
Trans Jug Belgrád Svilajnac 14:00
Alba Tours Krepoljin Dvoriste kod Despotovca 14:10
Alba Tours Cuprija Virine 14:10
Nemis Tours Svilajnac Medveda kod Despotovca 14:15
Globus Resavica Velika Plana 15:30
Globus Resavica Svilajnac 16:00
Globus Resavica Svilajnac 16:10
Pupd Janjušević Kragujevac Svilajnac 17:35
Globus Resavica Velika Plana 18:00
Zoran Reisen Jagodina Ribare kod Jagodine 18:45
Alba Tours Cuprija Virine 06:05
Nemis Tours Svilajnac Medveda kod Despotovca 06:40
Nemis Tours Svilajnac Medveda kod Despotovca 06:56
Trans Jug Zabari Svilajnac 07:15
Globus Kragujevac Svilajnac 07:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.