Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 13:25
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klaticevo 13:30
Autoprevoz Čačak Dragolj kod Gornjeg Milanovca Rudnik kod Gornjeg Milanovca 13:45
Autoprevoz Čačak Vracevsnica Nevade 14:00
Arriva Litas Kragujevac Nevade 14:10
Autoprevoz Čačak Brdani kod Gornjeg Milanovca Semedraz 14:15
Aroma Belgrád Cacak 14:15
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 14:30
Benko Tours 92 Belgrád Kraljevo 14:45
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 14:57
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:00
Delix Tours Belgrád Kraljevo 15:00
Autoprevoz Čačak Vracevsnica Nevade 15:10
Arriva Litas Kragujevac Nevade 15:15
Autoprevoz Čačak Savinac (sarani) Klaticevo 15:20
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klaticevo 15:20
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 15:30
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klaticevo 15:30
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 15:30
Autoprevoz Čačak Silopaj Klaticevo 15:40
Lasta Belgrád Kraljevo 15:45
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 16:15
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 16:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.