Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Benko Tours 92 Belgrád Kraljevo 14:45
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 14:57
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:00
Delix Tours Belgrád Kraljevo 15:00
Autoprevoz Čačak Vracevsnica Nevade 15:10
Arriva Litas Kragujevac Nevade 15:15
Autoprevoz Čačak Savinac (sarani) Klaticevo 15:20
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klaticevo 15:20
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 15:30
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klaticevo 15:30
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 15:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 15:30
Lasta Belgrád Kraljevo 15:45
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 16:15
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 16:15
Arriva Litas Kragujevac Nevade 16:30
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:30
Autoprevoz Čačak Brajici Klaticevo 16:40
Trans Jug Cacak Preljina 16:50
Vulović Transport Kraljevo Preljina 16:54
Arriva Litas Takovo kod Gornjeg Milanovca Nevade 17:10
Arriva Litas Bersici Nevade 17:10
Golub Trans Pljevlja Cacak 17:30
Banbus Zombor Belgrád 17:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.