Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 05:45
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 06:25
Autoprevoz Čačak Savinac (sarani) Klaticevo 06:30
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klaticevo 06:30
Autoprevoz Čačak Bogdanica Klaticevo 06:30
Autoprevoz Čačak Brdani kod Gornjeg Milanovca Semedraz 06:45
Autoprevoz Čačak Gornja Crnuca Nevade 06:50
Trans Jug Belgrád Preljina 06:51
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 07:00
Autoprevoz Čačak Újvidék Belgrád 07:25
Autoprevoz Čačak Silopaj Klaticevo 07:30
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 08:15
Lasta Belgrád Cacak 08:30
Lasta Belgrád Cacak 08:30
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 08:50
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 09:00
Autoprevoz Čačak Gornji Branetici Klaticevo 09:00
Aroma Pale Cacak 09:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 09:30
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klaticevo 10:30
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 10:30
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 10:30
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klaticevo 11:15
Autoprevoz Čačak Gojna Gora Klaticevo 11:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.