Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 11:30
Banbus Vrnjacka Banja Kraljevo 11:31
Benko Tours 92 Szabadka Belgrád 12:00
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 12:00
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 12:40
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 13:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 13:25
Aroma Belgrád Cacak 14:15
Benko Tours 92 Belgrád Kraljevo 14:45
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 14:57
Delix Tours Belgrád Kraljevo 15:00
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 15:30
Lasta Belgrád Kraljevo 15:45
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 16:15
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 17:45
Banbus Loznica Kraljevo 17:46
Vulović Transport Kraljevo Preljina 18:25
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 19:20
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 19:30
Benko Tours 92 Novi Pazar Belgrád 19:30
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 21:00
Benko Tours 92 Novi Pazar Kraljevo 22:15
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 22:30
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 06:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.