Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Gornji Milanovac (RS)

Vojvode Mišića 26
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Trans Jug Cacak Preljina 22:45
Royal Travel Herceg Novi Cacak 01:00
Lasta Herceg Novi Cacak 01:00
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 03:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 03:00
Trans Jug Belgrád Cacak 03:00
Jadran Ekspres Belgrád Cacak 03:00
Banbus Belgrád Cacak 04:00
Joe Travel Belgrád Ljig 04:15
Autoprevoz Čačak Brdani kod Gornjeg Milanovca Semedraz 05:10
Autoprevoz Čačak Boljkovci Klaticevo 05:35
Autoprevoz Čačak Gornji Branetici Klaticevo 05:40
Autoprevoz Čačak Vracevsnica Milocaj 05:40
Autoprevoz Čačak Rudnik kod Gornjeg Milanovca Majdan kod Gornjeg Milanovca 05:45
Autoprevoz Čačak Silopaj Klaticevo 05:55
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:00
Autoprevoz Čačak Donji Branetici Klaticevo 06:10
Autoprevoz Čačak Jablanica kod Gornjeg Milanovca Lunjevica 06:15
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 06:25
Autoprevoz Čačak Savinac (sarani) Klaticevo 06:30
Autoprevoz Čačak Polom kod Gornjeg Milanovca Klaticevo 06:30
Autoprevoz Čačak Bogdanica Klaticevo 06:30
Autoprevoz Čačak Brdani kod Gornjeg Milanovca Semedraz 06:45
Autoprevoz Čačak Gornja Crnuca Nevade 06:50
Autoprevoz Čačak Grabovica kod Gornjeg Milanovca 06:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.