Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Hódság (RS)

Somborska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Apatintrans Apatin Bácsszentiván 13:22
Apatintrans Újvidék Petrőc 16:49
Lasta Zombor Belgrád 17:05
Apatintrans Bácsszentiván Petrőc 19:37
Solaris Tours Újvidék Petrőc 05:25
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 06:25
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:50
Apatintrans Újvidék Petrőc 08:31
Apatintrans Apatin Bácsszentiván 13:22
Apatintrans Újvidék Petrőc 16:49
Severtrans Sombor Bogyán Zombor 17:00
Lasta Zombor Belgrád 17:05
Severtrans Sombor Zombor Bács 18:10
Apatintrans Bácsszentiván Petrőc 19:37
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.