Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Hódság (RS)

Somborska 2
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Jedinstvo Újvidék Piros 11:25
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 11:30
Apatintrans Apatin Bácsszentiván 13:22
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 15:10
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 16:00
Apatintrans Újvidék Petrőc 16:49
Dunavprevoz Bácspalánka Bács 16:55
Lasta Zombor Belgrád 17:05
Apatintrans Bácsszentiván Petrőc 19:37
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 20:30
Solaris Tours Újvidék Petrőc 05:25
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 06:35
Lasta Sijarinska Banja Belgrád 06:50
Dunavprevoz Zombor Bács 08:10
Apatintrans Újvidék Petrőc 08:31
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 09:45
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 11:30
Apatintrans Apatin Bácsszentiván 13:22
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 15:10
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 16:00
Apatintrans Újvidék Petrőc 16:49
Dunavprevoz Bácspalánka Bács 16:55
Lasta Zombor Belgrád 17:05
Apatintrans Bácsszentiván Petrőc 19:37
Severtrans Sombor Zombor Sztapár 20:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.