Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ingyia (RS)

Sonje Marinković 1B
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Árpatarló Putinci 19:20
Dunavprevoz Újvidék Zimony (Belgrád) 19:25
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:25
Lasta Maradék Béska 19:30
Lasta Újkarlóca Béska 19:40
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 19:53
Lasta Újvidék Zimony (Belgrád) 20:00
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 20:10
Lasta Maradék Béska 21:10
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 21:53
Lasta Jarkovci Lyukó 22:30
Lasta Maradék Béska 23:15
Lasta Jarkovci Lyukó 23:15
Lasta Csortanovci Béska 23:20
Lasta Újkarlóca Béska 04:55
Lasta Belgrád Zimony (Belgrád) 04:55
Lasta Szabadka Zimony (Belgrád) 05:19
Lasta Maradék Béska 05:30
Lasta Jarkovci Lyukó 05:45
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 05:50
Lasta Magyarkanizsa Zimony (Belgrád) 06:04
Dunavprevoz Belgrád Zimony (Belgrád) 06:07
Lasta Árpatarló Putinci 06:30
Lasta Újkarlóca Béska 06:35
Lasta Jarkovci Lyukó 07:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.