Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ivanjica (RS)

Boška Petrovića 41
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cacak Lucani 04:15
Šima Tours Prilike Bukovica kod Ivanjice 05:00
Šima Tours Medurecje kod Ivanjice 05:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 05:05
Šima Tours Mocioci Prilike 05:30
Šima Tours Prilike Bukovica kod Ivanjice 06:00
Šima Tours Medurecje kod Ivanjice 06:00
Autoprevoz Čačak Cacak Guca 06:25
Grujić MN-Travel Arilje Prilike 06:33
Autoprevoz Čačak Cacak Pozega 07:00
Šima Tours Prilike Bukovica kod Ivanjice 09:00
Autoprevoz Čačak Kragujevac Cacak 10:00
Autoprevoz Čačak Cacak Pozega 10:00
Autoprevoz Čačak Sjenica Javorska Ravna Gora 10:40
Grujić MN-Travel Arilje Prilike 11:55
Autoprevoz Čačak Cacak Guca 12:00
Šima Tours Prilike Bukovica kod Ivanjice 12:50
Šima Tours Medurecje kod Ivanjice 12:50
Šima Tours Mocioci Prilike 13:40
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 14:00
Šima Tours Prilike Bukovica kod Ivanjice 14:10
Šima Tours Medurecje kod Ivanjice 14:10
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 16:00
Autoprevoz Čačak Cacak Guca 17:30
Autoprevoz Čačak Cacak Guca 18:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.