Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Božur-021 Újvidék Belgrád 06:15
Zoran Reisen Belica kod Jagodine Trnava kod Jagodine 06:15
Zoran Reisen Despotovac Ribare kod Jagodine 06:20
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 06:20
Zoran Reisen Misevic Vinoraca 06:20
Zoran Reisen Kocino Selo Ribare kod Jagodine 06:25
Pupd Janjušević Vranje Nis 06:30
Zoran Reisen Donje Komarice Voljavce 06:35
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 06:40
Zoran Reisen Rekovac Tecic 06:45
Zoran Reisen Medojevac Dragosevac 06:45
Frenki Komerc Paracin Cuprija 07:02
Zoran Reisen Drazmirovac Ribare kod Jagodine 07:10
Zoran Reisen Rekovac Tecic 07:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 07:20
Zoran Reisen Suljakovac Trnava kod Jagodine 07:20
Euro Lin Belgrád Paracin 07:25
Zoran Reisen Strizilo Voljavce 07:25
Zoran Reisen Strizilo Voljavce 07:25
Goran Leskovac Belgrád 07:30
Zoran Reisen Crnce kod Jagodine Vinoraca 07:30
Zoran Reisen Ribare kod Jagodine Rakitovo 07:32
Zoran Reisen Dobra Voda kod Jagodine Ribare kod Jagodine 07:32
Zoran Reisen Rajkinac Ribare kod Jagodine 07:32
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 07:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.