Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zoran Reisen Misevic Vinoraca 13:10
Niš ekspres Szkopje Nis 13:17
Niš ekspres Bujanovac Nis 13:17
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 13:20
Zoran Reisen Crnce kod Jagodine Vinoraca 13:20
Zoran Reisen Rekovac Tecic 13:30
Zoran Reisen Kocino Selo Ribare kod Jagodine 13:30
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 13:40
Zoran Reisen Medojevac Dragosevac 13:45
Euro Lin Paracin Cuprija 13:55
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 14:00
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 14:10
Zoran Reisen Rekovac Tecic 14:16
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 14:20
Euro Lin Svilajnac Krusevac 14:30
Frenki Komerc Paracin Cuprija 14:40
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 14:40
Zoran Reisen Rekovac Tecic 15:15
Zoran Reisen Medojevac Dragosevac 15:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 15:20
Zoran Reisen Ivkovacki Prnjavor Dragosevac 15:20
Niš ekspres Sabac Kragujevac 15:30
Zoran Reisen Strizilo Voljavce 15:30
Zoran Reisen Lukar Dragocvet 15:30
Panonijabus Hamburg Belgrád 15:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.