Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Zoran Reisen Rekovac Tecic 16:14
Euro Lin Paracin Cuprija 16:20
Auto Kodeks Pirot Belgrád 16:20
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 16:20
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 16:30
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 16:30
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 16:40
Aleks Travel Pasjane Gnjilane 16:45
Euro Lin Belgrád 16:50
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Dragocvet 16:52
Niš ekspres Belgrád Aleksinac 16:55
Niš ekspres Nis Aleksinac 16:57
Zoran Reisen Rekovac Tecic 17:00
Euro Lin Bor Paracin 17:10
Zoran Reisen Despotovac Ribare kod Jagodine 17:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 17:20
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 17:40
Zoran Reisen Medojevac Dragosevac 17:45
Zoran Reisen Rekovac Tecic 17:47
Euro Lin Belgrád Paracin 17:50
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 18:00
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 18:00
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 18:05
Zoran Reisen Misevic Vinoraca 18:10
Zoran Reisen Crnce kod Jagodine Vinoraca 18:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.