Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Galeb Ohrid Ohrid Nis 23:31
Galeb Ohrid Belgrád Nis 02:58
Zoran Reisen Strizilo Voljavce 04:40
Zoran Reisen Strizilo Voljavce 04:40
Zoran Reisen Lukar Trnava kod Jagodine 04:45
Zoran Reisen Lukar Trnava kod Jagodine 04:45
Zoran Reisen Kalenovac Vinoraca 04:50
Zoran Reisen Misevic Trnava kod Jagodine 04:50
Zoran Reisen Milosevo kod Jagodine Voljavce 04:50
Zoran Reisen Kalenovac Vinoraca 04:50
Zoran Reisen Misevic Trnava kod Jagodine 04:50
Zoran Reisen Milosevo kod Jagodine Voljavce 04:50
Zoran Reisen Misevic Vinoraca 05:00
Zoran Reisen Misevic Vinoraca 05:00
Zoran Reisen Rekovac Tecic 05:15
Zoran Reisen Medojevac Dragosevac 05:15
Zoran Reisen Medojevac Dragosevac 05:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine 05:20
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine 05:20
Zoran Reisen Kocino Selo Ribare kod Jagodine 05:25
Zoran Reisen Kocino Selo Ribare kod Jagodine 05:25
Euro Lin Zlatibor Kragujevac 05:30
Zoran Reisen Gornje Stiplje Donje Stiplje 05:35
Zoran Reisen Gornje Stiplje Donje Stiplje 05:35
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 05:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.