Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Belgrád Nis 02:35
Vakčare Dooel Belgrád Nis 02:58
Zoran Reisen Rekovac Tecic 05:15
Zoran Reisen Rekovac Tecic 05:46
Euro Lin Belgrád 06:05
Božur-021 Újvidék Belgrád 06:15
Zoran Reisen Despotovac Ribare kod Jagodine 06:20
Pupd Janjušević Vranje Nis 06:30
Zoran Reisen Donje Komarice Voljavce 06:35
Zoran Reisen Rekovac Tecic 06:45
Zoran Reisen Rekovac Tecic 07:15
Euro Lin Belgrád Paracin 07:25
Zoran Reisen Rekovac Tecic 07:50
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 08:15
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 08:35
Zoran Reisen Rekovac Tecic 08:49
Euro Lin Kolari Cuprija 09:00
Euro Lin Zajecar Paracin 09:45
Zoran Reisen Rekovac Tecic 09:48
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 10:20
Euro Lin Belgrád 10:30
Niš ekspres Sokobanja Belgrád 10:42
Zoran Reisen Rekovac Tecic 10:47
Aleks Travel Smederevo Gnjilane 11:00
Frenki Komerc Kragujevac Cuprija 11:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.