Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Jagodina (RS)

Kneza Miloša bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Euro Lin Bor Paracin 17:10
Zoran Reisen Despotovac Ribare kod Jagodine 17:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 17:20
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 17:40
Zoran Reisen Medojevac Dragosevac 17:45
Zoran Reisen Rekovac Tecic 17:47
Euro Lin Belgrád Paracin 17:50
Kavim Jedinstvo Belgrád Nis 18:00
Pupd Janjušević Kragujevac Donja Sabanta 18:00
Auto Kodeks Szabadka Belgrád 18:05
Euro Lin Paracin Cuprija 18:15
Zoran Reisen Dobra Voda kod Jagodine Ribare kod Jagodine 18:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 18:20
Euro Lin Paracin Cuprija 18:40
Zoran Reisen Koncarevo Rakitovo 18:40
Euro Lin Zajecar Belgrád 18:45
Frenki Komerc Kragujevac Cuprija 18:45
Zoran Reisen Rekovac Tecic 18:46
Niš ekspres Nis Aleksinac 19:07
Zoran Reisen Drazmirovac Ribare kod Jagodine 19:15
Zoran Reisen Trnava kod Jagodine Rakitovo 19:20
Zoran Reisen Santarovac Dragocvet 19:25
Zoran Reisen Belica kod Jagodine Dragocvet 19:25
Niš ekspres Herceg Novi Krusevac 19:25
Euro Lin Herceg Novi Paracin 19:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.