Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Knjazevac (RS)

Branke Dinić 4
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 03:40
Moto Boem Trans Stogazovac Kalicina 03:40
Moto Boem Trans Vlasko Polje Kalicina 03:40
Moto Boem Trans Minicevo Ravna 03:40
Moto Boem Trans Minicevo Donje Zunice 04:40
Moto Boem Trans Donje Zunice Gornje Zunice 04:40
BS Tours Svrljig Ponor kod Knjazevca 05:00
Moto Boem Trans Vasilj Grezna 05:30
Moto Boem Trans Oresac kod Knjazevca Rgoste 06:20
Moto Boem Trans Minicevo Ravna 06:30
Bortravel Nis Zajecar 06:35
Moto Boem Trans Vina kod Knjazevca Grezna 07:00
Maxa Tours Pirot Minicevo 07:20
Maxa Tours Bor Zajecar 07:55
Maxa Tours Zajecar Minicevo 08:00
Moto Boem Trans Banjski Oresac Grezna 08:00
Moto Boem Trans Kalna kod Knjazevca Trgoviste kod Knjazevca 08:00
Niš ekspres Bor Donja Vrezina 09:00
Niš ekspres Bor Zajecar 09:00
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 10:30
Moto Boem Trans Minicevo Donje Zunice 11:00
Moto Boem Trans Donje Zunice Gornje Zunice 11:00
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 11:05
Moto Boem Trans Oresac kod Knjazevca Rgoste 11:30
Moto Boem Trans Kalna kod Knjazevca Trgoviste kod Knjazevca 12:20
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.