Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Knjazevac (RS)

Branke Dinić 4
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Maxa Tours Pirot Minicevo 14:07
Maxa Tours Pirot Zajecar 14:09
Moto Boem Trans Mucibaba kod Knjazevca Ponor kod Knjazevca 14:30
Moto Boem Trans Beli Potok kod Knjazevca Vasilj 15:00
Moto Boem Trans Minicevo Ravna 15:15
Maxa Tours Zajecar Minicevo 15:45
Niš ekspres Kladovo Donja Vrezina 15:55
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 16:10
Maxa Tours Pirot Minicevo 17:48
BS Tours Crvenje Ponor kod Knjazevca 18:30
Moto Boem Trans Bercinovac Donje Zunice 18:40
Moto Boem Trans Stogazovac Kalicina 18:45
Moto Boem Trans Vlasko Polje Kalicina 18:45
Moto Boem Trans Vasilj Grezna 18:45
Moto Boem Trans Stipina 18:45
Niš ekspres Zajecar Donja Vrezina 18:45
Moto Boem Trans Kalna kod Knjazevca Trgoviste kod Knjazevca 18:50
Moto Boem Trans Vina kod Knjazevca Grezna 19:00
Moto Boem Trans Oresac kod Knjazevca Rgoste 19:00
Niš ekspres Nis Donja Vrezina 19:05
Bortravel Bor Zajecar 19:30
Maxa Tours Pirot Zajecar 19:44
Maxa Tours Zajecar Minicevo 19:55
Maxa Tours Zajecar Minicevo 20:03
Moto Boem Trans Belgrád Zajecar 03:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.