Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Koceljeva (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Šević Tours Belgrád Umka 04:50
Šević Tours Belgrád Umka 05:30
Eurotrans Tours Valjevo Gornja Grabovica 05:50
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 06:20
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 07:35
Lasta Újvidék Sabac 07:38
Šević Tours Belgrád Umka 08:15
Feniks G&Z Zlatibor Valjevo 09:35
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 09:40
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojevic 10:20
Eurotrans Tours Zukve 10:30
Sirmiumbus Újvidék Sabac 10:43
Sirmiumbus Zlatibor Valjevo 11:15
Olitours Wien (vienna) Újvidék 11:15
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 11:16
Šević Tours Belgrád Umka 11:30
Eurotrans Tours Batalage Svileuva 12:15
Sirmiumbus Újvidék Sabac 13:30
Eurotrans Tours Valjevo Jelenca 13:30
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojevic 14:00
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 14:20
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 15:36
Eurotrans Tours Batalage Svileuva 15:45
Lasta Valjevo Sabac 16:17
Šević Tours Belgrád Umka 17:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.