Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Koceljeva (RS)

Nikole Đukića bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojevic 16:15
Lasta Valjevo Kamanc 16:17
Niš ekspres Nis Krusevac 16:40
Šević Tours Belgrád Obrenovac 17:00
Feniks G&Z Újvidék Uzice 17:25
Šević Tours Belgrád Obrenovac 18:10
Eko Tours Sabac Jelenca 19:15
Sirmiumbus Újvidék Uzice 19:32
Sirmiumbus Valjevo Sabac 20:14
Olitours Valjevo Újvidék 04:20
Šević Tours Belgrád Obrenovac 04:50
Eko Tours Sabac Jelenca 05:00
Šević Tours Belgrád Obrenovac 05:30
Eurotrans Tours Valjevo Gornja Grabovica 05:50
Eurotrans Tours Donje Crniljevo Gradojevic 06:00
Šević Tours Belgrád Obrenovac 06:10
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 06:20
Eurotrans Tours Draginje Kamenica kod Koceljeve 06:30
Eurotrans Tours Brdarica Draginje 06:30
Eko Tours Valjevo Jelenca 06:40
Eurotrans Tours Zukve 06:50
Panorama Tours 2015 Belgrád Obrenovac 07:15
Eurotrans Tours Sabac Jelenca 07:35
Lasta Újvidék Kamanc 07:38
Šević Tours Belgrád Obrenovac 08:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.