Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Bus station North - Kosovska Mitrovica (RS)

Lole Ribara bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kolašin Prevoz Belgrád Lesak 09:45
Joe Travel Topola Kraljevo 10:00
Joe Travel Belgrád 13:20
Kolašin Prevoz Topola Kragujevac 13:45
Kimco Leskovac 14:00
Kolašin Prevoz Kragujevac Lesak 14:45
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 14:45
Joe Travel Mrcajevci 15:00
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 17:00
Balbuss Novi Pazar Pristina 19:10
Kolašin Prevoz Belgrád Leposavic 00:45
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 06:15
Kolašin Prevoz Nis Krusevac 07:00
Intertours 2002 Novi Pazar Zvecan 07:15
Balbuss Prizren Pristina 07:45
Kolašin Prevoz Raska 08:45
Kolašin Prevoz Belgrád Lesak 09:45
Joe Travel Topola Kraljevo 10:00
Joe Travel Belgrád 13:20
Kolašin Prevoz Topola Kragujevac 13:45
Kimco Leskovac 14:00
Kolašin Prevoz Kragujevac Lesak 14:45
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 14:45
Joe Travel Mrcajevci 15:00
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 17:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.