Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Jasika 13:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 13:30
Kolašin Prevoz Topola 13:30
Zoran Lipljan 13:30
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 13:30
Lasta Arandelovac Topola 13:45
Arriva Litas Pozarevac Svilajnac 13:45
Frenki Komerc Paracin Jagodina 13:45
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 13:45
Vihor Travel Zlatibor Uzice 13:45
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 13:45
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 14:00
Lasta Belgrád Lapovo Varosica 14:00
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 14:05
Lasta Kotor Kraljevo 14:15
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 14:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok Novi Pazar 14:30
Globus Resavica Svilajnac 14:30
Globus Resavica Svilajnac 14:30
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 14:50
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 15:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Uzice 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 15:05
Lasta Valjevo Lazarevac 15:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.