Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 14:00
Lasta Belgrád Lapovo Varosica 14:00
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 14:00
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 14:05
Lasta Kotor Kraljevo 14:15
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 14:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok Novi Pazar 14:30
Globus Resavica Svilajnac 14:30
Globus Resavica Svilajnac 14:30
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 14:50
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 15:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 15:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 15:05
Lasta Valjevo Lazarevac 15:10
Simon Voyages Belgrád Kraljevo 15:15
Sprinter Travel Biljanovac 15:15
Sprinter Travel Vuckovica kod Knica 15:15
Pupd Janjušević Despotovac Svilajnac 15:20
Ozlem Tours Berane Belgrád 15:30
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 15:30
Arriva Litas Takovo kod Gornjeg Milanovca Gornji Milanovac 15:30
Kolašin Prevoz Kraljevo Vuckovica kod Knica 15:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 15:30
Arriva Litas Bersici Gornji Milanovac 15:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.