Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 18:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 18:00
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 18:05
Kolašin Prevoz Topola Raska 18:20
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavic 18:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 18:30
Unacop Belgrád 18:30
Kimmel Újvidék Belgrád 18:30
Globus Resavica Svilajnac 18:45
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 18:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Varvarin 19:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 19:00
Pupd Janjušević Batocina 19:30
MobiLitas Kucevo Svilajnac 19:30
MobiLitas Petrovac na Mlavi Svilajnac 19:30
MobiLitas Pozarevac Svilajnac 19:30
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 19:35
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 20:00
Lasta Arandelovac Topola 20:15
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 20:45
Kolašin Prevoz Belgrád Kraljevo 20:55
Jadran Line Herceg Novi Kraljevo 21:00
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 21:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 21:45
Lens Herceg Novi Belgrád 21:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.