Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 14:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok Novi Pazar 14:30
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 14:50
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 15:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 15:00
Lasta Valjevo Lazarevac 15:00
Ozlem Tours Berane Belgrád 15:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 15:45
Sana Trans Bolzano Belgrád 16:00
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:10
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 16:15
Unacop Batocina 16:29
Lasta Belgrád Kraljevo 16:30
Euro Lin Jagodina Cacak 17:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 17:10
Kimmel Novi Pazar Belgrád 17:20
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 17:45
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 18:00
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 18:05
Kolašin Prevoz Topola Raska 18:20
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavic 18:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 18:30
Unacop Belgrád 18:30
Kimmel Újvidék Belgrád 18:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.