Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Lapovo Varosica 04:50
Grivac Veliko Gradiste Pozarevac 05:25
Lepenica Trans Cacak Preljina 05:30
Vihor Lajn Konarevo Kraljevo 05:30
Pupd Janjušević Vranje Nis 05:45
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 06:00
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 06:00
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 06:00
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraca 06:00
ATP Vulović transport Vrnjacka Banja Kraljevo 06:00
Pupd Janjušević Krusevac Jasika 06:30
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 06:30
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 06:55
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 07:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 07:00
Gaga Turs Zlatibor Arandelovac Topola 07:00
Gaga Turs Zlatibor Arandelovac Topola 07:00
Pupd Janjušević Batocina 07:10
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 07:30
Unacop Belgrád 07:30
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 08:15
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 08:30
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.