Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kimmel Novi Pazar Belgrád 17:20
Bobivit GMB Pozarevac Vrnjacka Banja 17:25
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 17:45
Pupd Janjušević Krusevac Jasika 17:45
Auto Kodeks Belgrád Mladenovac 17:45
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 18:00
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 18:00
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 18:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 18:00
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 18:05
Arriva Litas Gornji Milanovac Nevade 18:15
Kolašin Prevoz Topola Raska 18:20
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavic 18:30
Unacop Belgrád 18:30
Kimmel Újvidék Belgrád 18:30
Gaga Turs Zlatibor Cacak Topola 18:47
Niš ekspres Nis Jagodina 18:50
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Rekovac 19:00
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 19:00
Jugoprevoz Velika Plana Velika Plana Staro Selo kod Velike Plane 19:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 19:00
Kragujexpress Herceg Novi Sutomore 19:00
Jadran Line Igalo Sutomore 19:00
Jadran Line Bar Cacak 19:00
Gaga Turs Zlatibor Bar Cacak 19:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.