Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Krusevac Jasika 13:30
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 13:30
Aurora Tours Sjenica Kraljevo 13:30
Kolašin Prevoz Topola 13:30
Frenki Komerc Paracin Jagodina 13:45
Best Komerc Bus Vrnjacka Banja Belgrád 13:45
Lasta Belgrád Lapovo Varosica 14:00
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 14:05
Lasta Kotor Kraljevo 14:15
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 14:30
Kolašin Prevoz Zubin Potok Novi Pazar 14:30
Bobivit GMB Vrnjacka Banja Kraljevo 14:50
Pupd Janjušević Lapovo Varosica Batocina 15:00
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 15:00
Autoprevoz Janjušević Priboj Cacak 15:00
Lasta Valjevo Lazarevac 15:00
Ozlem Tours Berane Belgrád 15:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 15:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kraljevo 15:45
Lasta Novi Pazar Kraljevo 16:10
Pupd Janjušević Belgrád Mladenovac 16:15
Unacop Batocina 16:29
Lasta Belgrád Kraljevo 16:30
Euro Lin Jagodina Cacak 17:00
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 17:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.