Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kragujevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 07:00
Bobivit GMB Smederevo Kraljevo 07:00
Pupd Janjušević Batocina 07:10
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 07:30
Unacop Belgrád 07:30
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 08:15
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 08:30
Best Komerc Bus Zombor Belgrád 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Sprinter Travel Smederevo 08:30
Ozlem Tours Novi Pazar Belgrád 08:30
Bobivit GMB Trstenik Vrnjacka Banja 08:40
Autoprevoz Čačak Cacak Mrcajevci 08:45
Autoprevoz Janjušević Nova Varos Uzice 08:45
Kavim Raška Kopaonik Kraljevo 09:05
Lasta Belgrád Kraljevo 09:35
Lasta Smederevska Palanka Vodice kod Smederevske Palanke 09:45
Ozlem Tours Herceg Novi Kraljevo 10:15
Pupd Janjušević Batocina 10:35
Unacop Belgrád 10:45
ATP Vulović transport Kraljevo Dragobraca 10:45
Pupd Janjušević Jagodina Donja Sabanta 11:00
Sandžaktrans Novi Pazar Kraljevo 11:25
Autoprevoz Čačak Ivanjica Cacak 11:30
Pub Internacional Kraljevo Dragobraca 11:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.