Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 16:45
Kavim Raška Belgrád Kragujevac 16:55
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 17:00
Lotus Travel Sjenica Novi Pazar 17:15
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 17:25
Lasta Novi Pazar Kragujevac 17:25
Pub Internacional Cacak Samaila 17:30
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 17:30
Kimmel Újvidék Belgrád 17:30
Vihor Lajn Kragujevac 17:30
Auto Kodeks Pirot Nis 17:45
Kimmel Novi Pazar Belgrád 18:20
Kavim Raška Belgrád Gornji Milanovac 18:45
Gameks Novi Pazar Trstenik 18:45
Pub Internacional Cacak Samaila 19:00
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 19:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 19:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 20:00
Kavim Raška Novi Pazar Raska 20:05
ATP Vulović transport Belgrád 20:10
ATP Vulović transport Kragujevac Dragobraca 20:15
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 20:20
Benko Tours 92 Novi Pazar Belgrád 20:30
Ozlem Tours Smederevo 20:30
Delix Tours Novi Pazar Raska 21:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.