Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Vulović Transport Tavnik Adrani 16:50
Kolašin Prevoz Topola 16:50
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:50
Kavim Raška Belgrád Kragujevac 16:55
Vulović Transport Godacica Vitanovac kod Kraljeva 17:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 17:00
Autoprevoz Čačak Cacak Vrnjacka Banja 17:00
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 17:00
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 17:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 17:00
Lotus Travel Sjenica Novi Pazar 17:15
Lasta Novi Pazar Kragujevac 17:25
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 17:25
Pub Internacional Cacak Samaila 17:30
Kimmel Újvidék Belgrád 17:30
Vihor Lajn Kragujevac 17:30
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 17:30
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 17:30
Vulović Transport Tavnik Adrani 17:40
Auto Kodeks Pirot Nis 17:45
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 17:55
Vulović Transport Ušće kod Kraljeva Konarevo 18:00
Joe Travel Gornji Milanovac 18:00
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 18:00
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 18:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.