Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Ribnica Adrani 22:30
Autoprevoz Čačak Godacica Vitanovac kod Kraljeva 22:30
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 22:30
Blue Line Herceg Novi Belgrád 22:45
Autoprevoz Čačak Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 22:50
Autoprevoz Čačak Cibukovac Mataruska Banja 23:00
Lens Herceg Novi Belgrád 23:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 23:10
Ozlem Tours Novi Pazar Raska 23:15
Ozlem Tours Újvidék Belgrád 01:10
Ozlem Tours Belgrád Raska 02:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Lotus Travel Belgrád Raska 03:40
Autoprevoz Čačak Gledic Vitanovac kod Kraljeva 04:00
Gameks Belgrád 04:00
Autoprevoz Čačak Lazac Jarcujak 04:15
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 04:30
Autoprevoz Čačak Stanca Konarevo 04:30
Autoprevoz Čačak Tolisnica Konarevo 04:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica 04:35
Autoprevoz Čačak Rocevici Jarcujak 04:45
Autoprevoz Čačak Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 05:00
Autoprevoz Čačak Cibukovac Mataruska Banja 05:00
Autoprevoz Čačak Godacica Vitanovac kod Kraljeva 05:00
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 05:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.