Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Novi Pazar Kragujevac 17:25
Autoprevoz Čačak Cacak Krusevac 17:25
Pub Internacional Cacak Samaila 17:30
Kimmel Újvidék Belgrád 17:30
Vihor Lajn Kragujevac 17:30
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 17:30
Vulović Transport Tavnik Milocaj 17:40
Auto Kodeks Pirot Nis 17:45
Vulović Transport Ušće kod Kraljeva Konarevo 18:00
Joe Travel Gornji Milanovac 18:00
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 18:00
Vulović Transport Ribnica 18:15
Kimmel Novi Pazar Belgrád 18:20
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 18:30
Vulović Transport Tavnik Milocaj 18:40
Kavim Raška Belgrád Gornji Milanovac 18:45
Gameks Novi Pazar Trstenik 18:45
Pub Internacional Cacak Samaila 19:00
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 19:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 19:00
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 19:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica 19:05
Vulović Transport Ribnica 19:30
Vulović Transport Stubal kod Kraljeva Vitanovac kod Kraljeva 19:30
Vulović Transport Kamenica kod Kraljeva Ribnica 19:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.