Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Raška Novi Pazar Raska 20:05
Gaga Turs Zlatibor Cacak Krusevac 20:20
Benko Tours 92 Novi Pazar Belgrád 20:30
Ozlem Tours Smederevo 20:30
Delix Tours Novi Pazar Raska 21:45
Blue Line Herceg Novi Belgrád 22:45
Lens Herceg Novi Belgrád 23:00
Benko Tours 92 Novi Pazar Raska 23:15
Ozlem Tours Belgrád Raska 02:00
Joe Travel Gornji Milanovac 03:00
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Kragujevac 03:20
Lotus Travel Belgrád Raska 03:40
Gameks Belgrád 04:00
Joe Travel Kosovska Mitrovica 04:35
Lens Újvidék Belgrád 05:00
Blue Line Újvidék Belgrád 05:15
Pub Internacional Cacak Samaila 05:30
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 05:30
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 05:45
Bobivit GMB Smederevo Kragujevac 06:00
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 06:00
Jugoprevoz Kruševac Nis Krusevac 06:05
Pub Internacional Cacak Samaila 06:30
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 06:34
Vihor Lajn Konarevo 06:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.