Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cibukovac Mataruska Banja 09:55
Autoprevoz Čačak Cibukovac Mataruska Banja 10:00
Autoprevoz Čačak Kamenica kod Kraljeva Ribnica 10:00
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 10:00
Autoprevoz Čačak Popovici Sirca 10:15
Kavim Raška Kopaonik Kragujevac 10:15
Presto Zlatibor Nis 10:20
Joe Travel Belgrád 10:30
Autoprevoz Čačak Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 10:30
Autoprevoz Čačak Ušće kod Kraljeva Konarevo 10:30
Autoprevoz Čačak Godacica Vitanovac kod Kraljeva 10:30
Autoprevoz Čačak Tavnik Adrani 10:40
Autoprevoz Čačak Lazac Jarcujak 10:40
Joe Travel Kosovska Mitrovica Gornji Milanovac 10:40
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 10:45
Autoprevoz Čačak Rocevici Jarcujak 10:45
Autoprevoz Čačak Cibukovac Mataruska Banja 10:55
Autoprevoz Čačak Cibukovac Mataruska Banja 11:00
Autoprevoz Čačak Bapsko Polje Adrani 11:00
Autoprevoz Čačak Dragosinjci Ribnica 11:00
Benko Tours 92 Szabadka Belgrád 11:00
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 11:00
Autoprevoz Čačak Ribnica Kovaci kod Kraljeva 11:20
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 11:25
Autoprevoz Čačak Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 11:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.