Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Kraljevo (RS)

Oktobarskih žrtava bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Vulović Transport Ribnica 13:30
Vulović Transport Popovici Sirca 13:30
Vulović Transport Ušće kod Kraljeva Konarevo 13:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica 13:30
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 13:30
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 13:30
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 13:30
Zeko Tours Ribnica Vrnjci 13:39
Vulović Transport Tavnik Milocaj 13:40
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 13:40
Vulović Transport Lazac Samaila 13:45
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 13:45
Pub Internacional Cacak Samaila 13:45
Benko Tours 92 Belgrád Gornji Milanovac 13:45
Kolašin Prevoz Topola 13:50
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 14:00
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 14:00
Simon Voyages Belgrád Mladenovac 14:05
Delix Tours Belgrád Gornji Milanovac 14:20
Vulović Transport Kovaci kod Kraljeva Mataruska Banja 14:30
Vulović Transport Cibukovac Mataruska Banja 14:30
Lasta Belgrád Gornji Milanovac 14:39
Vulović Transport Tavnik Milocaj 14:40
Zeko Tours Vrnjacka Banja Vrnjci 14:40
Pub Internacional Kragujevac Dragobraca 14:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.