Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Krusevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Buci 05:00
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 05:00
Božur-021 Újvidék Belgrád 05:00
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 05:10
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 05:15
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 05:20
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Trstenik 05:30
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Brajkovac kod Krusevca Lazarica 05:30
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 05:45
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Jablanica kod Krusevca Mudrakovac 05:45
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 05:55
Jugoprevoz Kruševac Sezemce Mudrakovac 06:00
Jugoprevoz Kruševac Srndalje Mudrakovac 06:00
Jugoprevoz Kruševac Buci 06:10
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Jasika 06:15
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Krusevca Lazarica 06:15
Jugoprevoz Kruševac Velika Krusevica kod Krusevca Lazarica 06:15
Jugoprevoz Kruševac Suvaja kod Krusevca 06:15
Jugoprevoz Kruševac Podgorac kod Raznja Cicevac 06:20
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Krusevca Lazarica 06:20
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Nis Aleksinac 06:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 06:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.