Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Krusevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 17:15
Jugoprevoz Kruševac Belasica Mudrakovac 17:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Cicevac 17:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 17:15
Gameks Novi Pazar Kraljevo 17:15
Jugoprevoz Kruševac Globoder Citluk kod Krusevca 17:25
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 17:30
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 17:30
Eurocompass Stalac 17:31
Vulović Transport Kraljevo Aleksinac 17:40
Lasta Blace 17:45
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 17:50
Bortravel Bor Paracin 17:50
Jugoprevoz Kruševac Brus Cicevac 18:00
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Lazarica 18:00
Jugoprevoz Kruševac Brus Zlatari 18:00
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 18:00
Lasta Belgrád Beloljin 18:00
Niš ekspres Nis Aleksinac 18:00
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Krusevca Lazarica 18:40
Jugoprevoz Kruševac Sezemce Mudrakovac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Kraljevo 18:45
Jugoprevoz Kruševac Skorica Cicevac 18:45
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 18:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.