Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Krusevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Stalac 23:15
Jugoprevoz Kruševac Bošnjane kod Varvarina Lazarica 23:15
Jugoprevoz Kruševac Zlatari Mudrakovac 23:15
Božur-021 Újvidék Belgrád 05:00
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 05:00
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 05:10
Jugoprevoz Kruševac Újvidék Belgrád 05:15
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Trstenik 05:30
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Cicevac 05:30
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 05:45
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 05:55
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Jasika 06:15
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Nis Aleksinac 06:45
Eurocompass Belgrád Stalac 07:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kraljevo 07:10
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 07:10
Jugoprevoz Kruševac Nis Kraljevo 08:00
Lasta Kursumlija Beloljin 08:20
Vulović Transport Nis Aleksinac 08:30
Auto Kodeks Zlatibor Nis 08:55
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 09:20
Bortravel Vrnjacka Banja Paracin 09:30
Autoprevoz Čačak Nis Kraljevo 09:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.