Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Krusevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 13:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 14:00
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 14:15
Jugoprevoz Kruševac Bela Voda kod Krusevca Lazarica 14:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Cicevac 14:15
Gaga Turs Zlatibor Nis Kraljevo 14:15
Zoran Reisen Wien (vienna) Jagodina 14:20
Jugoprevoz Kruševac Makresane Bivolje 14:30
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Stalac 14:30
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Cicevac 14:30
Jugoprevoz Kruševac Josanicka Banja Citluk kod Krusevca 14:30
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Citluk kod Krusevca 14:30
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 14:40
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 14:45
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 14:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksinac Aleksinacki Rudnik 15:00
Jugoprevoz Kruševac Globare kod Krusevca Lazarica 15:10
Jugoprevoz Kruševac Trstenik Citluk kod Krusevca 15:10
Jugoprevoz Kruševac Brajkovac kod Krusevca Lazarica 15:15
Jugoprevoz Kruševac Vratare Lazarica 15:15
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 15:15
Jugoprevoz Kruševac Zdravinje kod Krusevca Mudrakovac 15:15
Jugoprevoz Kruševac Makresane Bivolje 15:15
Jugoprevoz Kruševac Parcane kod Varvarina Lazarica 15:15
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 15:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.