Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Krusevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 09:40
Autoprevoz Čačak Nis Kraljevo 09:45
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Belgrád 10:00
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Cicevac 10:30
Kolašin Prevoz Nis Kraljevo 10:30
Jugoprevoz Kruševac Sebecevac Citluk kod Krusevca 10:45
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 10:55
Jugoprevoz Kruševac Lazarevac kod Krusevca Lazarica 10:55
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 11:00
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 11:00
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 11:00
Jugoprevoz Kruševac Mala Reka kod Krusevca Mudrakovac 11:00
Dumeco Belgrád Paracin 11:05
Niš ekspres Nis Kraljevo 11:10
Jadran Ekspres Kotor Bar Aleksinac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 12:00
Jugoprevoz Kruševac Kamenare Lazarica 12:00
Jugoprevoz Kruševac Celije kod Krusevca Mudrakovac 12:00
Niš ekspres Prijepolje Kraljevo 12:05
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 12:15
Lasta Belgrád Beloljin 12:25
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 12:30
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 12:30
Lasta Prolom Banja Cicevac 12:35
Jugoprevoz Kruševac Sebecevac Mudrakovac 12:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.