Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Krusevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Sezemce Mudrakovac 13:15
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 13:15
Jugoprevoz Kruševac Suvaja kod Krusevca Mudrakovac 13:15
Euro Lin Svilajnac Jagodina 13:15
Jugoprevoz Kruševac Mala Krusevica Lazarica 13:25
Jugoprevoz Kruševac Obrez kod Varvarina Cicevac 13:30
Jugoprevoz Kruševac Blazevo Mudrakovac 13:30
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Citluk kod Krusevca 13:30
Jugoprevoz Kruševac Vrnjacka Banja Trstenik 13:30
Jugoprevoz Kruševac Kragujevac Rekovac 13:30
Pupd Janjušević Kragujevac Jasika 13:30
Jugoprevoz Kruševac Veliki Siljegovac Mudrakovac 13:40
Jugoprevoz Kruševac Ribarska Banja Parunovac 13:45
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Citluk kod Krusevca 14:00
Jugoprevoz Kruševac Buci Mudrakovac 14:15
Jugoprevoz Kruševac Bela Voda kod Krusevca Lazarica 14:15
Jugoprevoz Kruševac Aleksandrovac Cicevac 14:15
Gaga Turs Zlatibor Nis Kraljevo 14:15
Zoran Reisen Bécs Jagodina 14:20
Jugoprevoz Kruševac Makresane Dedina 14:30
Jugoprevoz Kruševac Cicevac Stalac 14:30
Jugoprevoz Kruševac Varvarin Cicevac 14:30
Jugoprevoz Kruševac Josanicka Banja Citluk kod Krusevca 14:30
Jugoprevoz Kruševac Velika Vrbnica Citluk kod Krusevca 14:30
Jugoprevoz Kruševac Brus Mudrakovac 14:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.