Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Krusevac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 06:40
Jugoprevoz Kruševac Nis Aleksinac 06:45
Zeko Tours Trstenik Citluk kod Krusevca 07:00
Eurocompass Belgrád Stalac 07:00
Jugoprevoz Kruševac Zlatibor Kraljevo 07:10
Kondor Sarajevo Kraljevo 07:45
Jugoprevoz Kruševac Nis Kraljevo 08:00
Lasta Kursumlija Beloljin 08:20
Vulović Transport Nis Aleksinac 08:30
Auto Kodeks Zlatibor Nis 08:55
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 09:20
Autoprevoz Čačak Nis Kraljevo 09:45
Jugoprevoz Kruševac Kopaonik Belgrád 10:00
Jugoprevoz Kruševac Blace Mudrakovac 10:30
Gameks Nis Kraljevo 10:45
Jugoprevoz Kruševac Cacak Kraljevo 11:00
Dumeco Belgrád Paracin 11:05
Niš ekspres Nis Kraljevo 11:10
Jadran Ekspres Bar Aleksinac 11:30
Jugoprevoz Kruševac Belgrád Cicevac 12:00
Zeko Tours Trstenik Citluk kod Krusevca 12:00
Niš ekspres Prijepolje Kraljevo 12:05
Lasta Belgrád Beloljin 12:25
Lasta Prolom Banja Cicevac 12:35
Eurocompass Belgrád Stalac 13:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.