Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Lajkovac (RS)

Vojvode Misica 3
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Europa Bus Cacak Preljina 18:35
Lastra Lazarevac Celije kod Lajkovca 19:05
Lasta Valjevo Popucke 19:13
Lastra Jabucje kod Lajkovca Celije kod Lajkovca 19:45
Europa Bus Valjevo Popucke 20:15
Europa Bus Cacak Preljina 20:20
Europa Bus Valjevo Popucke 21:15
Europa Bus Cacak Preljina 21:20
Europa Bus Belgrád Popucke 05:30
Europa Bus Belgrád 05:30
Lastra Valjevo Popucke 06:15
Lastra Lazarevac Celije kod Lajkovca 06:25
Golub Tvix Lazarevac Celije kod Lajkovca 06:41
Alko Turs Klinci Valjevo 07:06
Lastra Mali Borak Celije kod Lajkovca 07:09
Golub Tvix Ratkovac kod Lajkovca Celije kod Lajkovca 07:27
Lastra Lazarevac Celije kod Lajkovca 07:28
Lasta Belgrád Popucke 07:32
Lastra Jabucje kod Lajkovca Celije kod Lajkovca 08:05
Lastra Valjevo Popucke 08:05
Lastra Lazarevac Celije kod Lajkovca 08:14
Europa Bus Valjevo Popucke 08:15
Europa Bus Cacak Preljina 08:20
Lastra Lazarevac Popucke 08:29
Europa Bus Belgrád Popucke 08:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.