Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Lapovo Varosica (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 10:58
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 11:01
Lasta Kragujevac Batocina 11:30
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:54
Arriva Litas Pozarevac Svilajnac 12:38
Lasta Belgrád Batocina 12:45
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 13:20
Pupd Janjušević Belgrád 13:55
Arriva Litas Pozarevac Svilajnac 14:23
Lasta Belgrád Batocina 14:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavic 14:55
Autoprevoz Čačak Uzice Kragujevac 15:38
Pupd Janjušević Belgrád 15:45
Pupd Janjušević Despotovac Svilajnac 16:10
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 16:50
Kanis Leskovac Nis 17:27
Lasta Kragujevac Batocina 18:30
Pupd Janjušević Belgrád 18:40
Pupd Janjušević Kragujevac Svilajnac 18:55
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 21:05
31. Maj Gorazdevac Kraljevo 22:40
Lasta Herceg Novi Kragujevac 22:50
31. Maj Újvidék Kraljevo 03:03
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 04:55
Lasta Belgrád Batocina 05:25
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.