Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Lapovo Varosica (RS)

Njegoševa 5
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 21:05
Lasta Szabadka Belgrád 05:25
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 06:50
Arriva Litas Kragujevac Svilajnac 06:57
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 07:41
Frenki Komerc Belgrád 08:33
Pupd Janjušević Kragujevac 08:40
Autoprevoz Čačak Pozarevac Kragujevac 08:45
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 09:24
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 09:35
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 11:01
Lasta Kragujevac Batocina 11:30
Pupd Janjušević Kragujevac Markovac kod Velike Plane 11:54
Arriva Litas Pozarevac Svilajnac 14:23
Lasta Belgrád Batocina 14:30
Kolašin Prevoz Kosovska Mitrovica Leposavic 14:55
Autoprevoz Čačak Uzice Kragujevac 15:38
Pupd Janjušević Belgrád 15:45
Pupd Janjušević Despotovac Svilajnac 16:10
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 16:50
Kanis Leskovac Nis 17:27
Lasta Kragujevac Belgrád 18:30
Pupd Janjušević Belgrád 18:40
Pupd Janjušević Kragujevac Svilajnac 18:55
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 21:05
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.