Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Lapovo Varosica (RS)

Njegoševa 5
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Kragujevac Batocina 11:30
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 13:20
Pupd Janjušević Belgrád 13:55
Kolašin Prevoz Zubin Potok Kraljevo 14:20
MobiLitas Pozarevac Svilajnac 14:23
Lasta Belgrád Batocina 14:30
Pupd Janjušević Belgrád 15:45
Pupd Janjušević Svilajnac Markovac kod Velike Plane 16:10
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 16:50
Kanis Leskovac Nis 17:27
Lasta Kragujevac Belgrád 18:30
Pupd Janjušević Belgrád 18:40
Pupd Janjušević Kragujevac Belgrád 21:05
31. Maj Prizren 22:20
31. Maj Gracanica kod Pristine Pristina 22:40
Lasta Herceg Novi Kragujevac 22:50
Pupd Janjušević Zombor Belgrád 04:55
Lasta Szabadka Belgrád 05:25
Lasta Smederevo Kragujevac 06:20
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 06:50
MobiLitas Kragujevac Svilajnac 06:57
Frenki Komerc Belgrád 08:25
Frenki Komerc Belgrád 08:33
Pupd Janjušević Kragujevac 08:40
Pupd Janjušević Kragujevac Batocina 09:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.