Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Lebane (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Simplon Medvedja 21:10
Kanis Sijarinska Banja Medvedja 22:51
Kanis Leskovac Medvedja 23:05
Simplon Leskovac Negosavlje 05:30
Jugotrans Medvedja Negosavlje 05:40
Jugotrans Leskovac Bosnjace 05:50
Jugotrans Leskovac Bosnjace 06:15
Nin Travel Sijarinska Banja Medvedja 06:21
Jugotrans Leskovac Bosnjace 07:00
Jugotrans Leskovac Bosnjace 07:45
Lasta Zombor Belgrád 08:00
Nin Travel Leskovac Medvedja 08:27
Jugotrans Leskovac Bosnjace 09:00
Simplon Brestovac kod Leskovca Bojnik 09:20
Kanis Leskovac Bosnjace 09:30
Golub Tvix Leskovac Negosavlje 09:36
Jugotrans Leskovac Bosnjace 09:54
Golub Tvix Medvedja Negosavlje 11:31
Jugotrans Sijarinska Banja Medvedja 12:37
Niš ekspres Bojnik Dragovac kod Bojnika 13:05
Jugotrans Leskovac Bosnjace 13:15
Simplon Nis Bojnik 14:10
Jugotrans Leskovac Medvedja 15:02
Jugotrans Leskovac Bosnjace 15:28
Kanis Belgrád Leskovac 16:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.