Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Leskovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kanis Vlasotince 22:10
Kanis Sijarinska Banja Lebane 22:15
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 22:50
Niš ekspres Belgrád Nis 23:35
Niš ekspres Bujanovac Vranje 00:05
Vakčare Dooel Belgrád Nis 00:24
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 00:25
Kanis Vlasotince Nis 00:50
Vakčare Dooel Struga Nis 01:07
Lasta Belgrád Nis 01:50
Niš ekspres Nis Vranje 03:10
Jugotrans Lebane Bosnjace 05:00
Alex Bon Tours Crna Trava Vlasotince 05:15
Niš ekspres Nis Belotinac 05:30
Niš ekspres Skopje Nis 05:44
Nin Travel Sijarinska Banja Lebane 05:45
ASP Jugotrans Nis Kocane 06:00
Frenki Komerc Lapovo Varosica Nis 06:00
Jugotrans Lebane Bosnjace 06:05
Simplon Belgrád Nis 06:20
Niš ekspres Niska Banja Nis 06:30
Sigma Trans Vlasotince Badince 06:32
Niš ekspres Nis Belotinac 06:45
Kavim Jedinstvo Kragujevac Nis 07:00
Kanis Belgrád 07:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.