Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Leskovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Frenki Komerc Vlasotince Nis 17:15
Mitić Prevoz Bratmilovce Badince 17:20
Frenki Komerc Vucje Strojkovce 17:20
Niš ekspres Bojnik Dragovac kod Bojnika 17:20
Sigma Tours Vlasotince Nis 17:20
Mitić Prevoz Bratmilovce Badince 17:20
Frenki Komerc Vucje Strojkovce 17:20
Frenki Komerc Mirosevce Bunuski Cifluk 17:30
Frenki Komerc Mirosevce Bunuski Cifluk 17:30
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 17:35
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 17:35
Jugotrans Lebane Bosnjace 17:36
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 17:45
Frenki Komerc Predejane Grdelica 17:45
Tandems Brezovica kod Strpca 17:50
Niš ekspres Nis Vranje 17:55
Goran Tulovo Badince 18:00
Goran Tulovo Badince 18:00
Simplon Vlasotince 18:15
ASP Jugotrans Nis Belotinac 18:15
Simplon Bus Újvidék Belgrád 18:15
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 18:25
Frenki Komerc Cukljenik kod Leskovca Vucje 18:30
Kanis Herceg Novi Budva 18:30
Niš ekspres Nis Belotinac 18:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.