Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Leskovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Belgrád Nis 03:10
Kanis Belgrád 03:30
Niš ekspres Bujanovac Vranje 03:44
Niš ekspres Bujanovac Nis 03:44
Frenki Komerc Belgrád 04:35
Jugotrans Lebane Bosnjace 05:00
Frenki Komerc Cukljenik kod Leskovca Strojkovce 05:00
Frenki Komerc Mirosevce Bunuski Cifluk 05:00
Frenki Komerc Igriste kod Leskovca Donja Jajina 05:10
Alex Bon Tours Crna Trava Vlasotince 05:15
Frenki Komerc Vucje Strojkovce 05:20
Niš ekspres Nis Belotinac 05:30
Frenki Komerc Barje kod Leskovca Mirosevce 05:40
Niš ekspres Bujanovac Nis 05:44
Niš ekspres Skopje Nis 05:44
Niš ekspres Bujanovac Belgrád 05:44
Niš ekspres Skopje Belgrád 05:44
Nin Travel Sijarinska Banja Lebane 05:45
Frenki Komerc Lapovo Varosica Nis 06:00
Frenki Komerc Vucje Strojkovce 06:00
Frenki Komerc Dusanovo kod Leskovca Gornje Stopanje 06:00
Goran Predejane Grdelica 06:00
Jugotrans Lebane Bosnjace 06:05
Mitić Prevoz Gradasnica kod Leskovca Bratmilovce 06:20
Frenki Komerc Mirosevce Bunuski Cifluk 06:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.