Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Leskovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Niš ekspres Bujanovac Nis 18:39
Kavim Jedinstvo Nis Vladicin Han 18:50
Mitić Prevoz Stupnica kod Leskovca Bratmilovce 18:50
Aleks Travel Pasjane 19:00
ASP Jugotrans Grdanica Pecenjevce 19:00
Kavim Jedinstvo Bujanovac Belgrád 19:10
Kavim Jedinstvo Kosovska Kamenica Nis 19:10
Frenki Komerc Vucje Strojkovce 19:20
Lasta Bujanovac Nis 19:30
Kanis Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 19:55
Kanis Sijarinska Banja Lebane 20:20
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 20:20
Simplon Lebane 20:35
Simplon Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 20:35
Kanis Vlasotince 22:10
Kavim Jedinstvo Vranje Nis 22:50
Niš ekspres Belgrád Nis 23:35
Vakčare Dooel Belgrád Nis 00:24
Kavim Jedinstvo Újvidék Belgrád 00:25
Kanis Vlasotince Nis 00:50
Vakčare Dooel Struga Nis 01:07
Lasta Belgrád Nis 01:50
Niš ekspres Nis Vranje 03:10
Niš ekspres Bujanovac Nis 03:44
Jugotrans Lebane Bosnjace 05:00
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.