Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Leskovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Goran Velika Grabovnica kod Leskovca Badince 13:10
ASP Jugotrans Donje Brijanje Brestovac kod Leskovca 13:10
Niš ekspres Bojnik Dragovac kod Bojnika 13:10
Frenki Komerc Mirosevce Bunuski Cifluk 13:15
Mitić Prevoz Piskupovo Bratmilovce 13:15
ASP Jugotrans Nis Belotinac 13:15
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 13:17
ASP Jugotrans Babicko Pecenjevce 13:25
Frenki Komerc Vucje Strojkovce 13:25
Goran Predejane Grdelica 13:30
Niš ekspres Nis Belotinac 13:30
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 13:45
Jugotrans Lebane Bosnjace 13:45
Kanis Belgrád Nis 13:45
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 13:46
Niš ekspres Nis Vranje 14:00
ASP Jugotrans Donje Trnjane Donje Sinkovce 14:10
Jugotrans Lebane Bosnjace 14:10
ASP Jugotrans Nis Belotinac 14:15
Sigma Trans Vlasotince Stajkovce kod Vlasotinca 14:15
ASP Jugotrans Grdanica Pecenjevce 14:20
Frenki Komerc Barje kod Leskovca Mirosevce 14:20
Frenki Komerc Vucje Strojkovce 14:20
Niš ekspres Bujanovac Nis 14:22
Goran Tulovo Badince 14:25
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.