Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 18:50
Autoprevoz Čačak Cacak Belgrád 18:50
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 20:00
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 20:05
Benko Tours 92 Novi Pazar Kraljevo 21:15
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 21:35
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 22:00
Joe Travel Gornji Milanovac 02:00
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 04:00
Lastra Lazarevac Dudovica 04:50
Joe Travel Belgrád 05:00
Alko Turs Valjevo Popucke 05:30
Lastra Lazarevac Dudovica 06:10
Alko Turs Valjevo Popucke 06:50
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 07:29
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 07:30
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 07:35
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 07:43
Lastra Lazarevac Dudovica 08:00
Autoprevoz Čačak Szabadka Belgrád 08:20
Aroma Pale Cacak 08:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 08:41
Lastra Banja Vrujci (popadic) Ducic 08:45
Alko Turs Valjevo Popucke 09:00
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 09:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.