Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Delix Tours Novi Pazar Kraljevo 20:00
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 20:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 20:32
Lastra Lazarevac Celije kod Lajkovca 20:50
Benko Tours 92 Novi Pazar Kraljevo 21:15
Jugoprevoz Gacko Nevesinje Cacak 21:25
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 21:35
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 22:00
Transprodukt Niksic Belgrád 22:00
Glušica Niksic Belgrád 22:00
Joe Travel Gornji Milanovac 02:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 03:32
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 04:00
Lastra Dudovica Liplje 04:50
Lastra Lazarevac Dudovica 04:50
Joe Travel Belgrád 05:00
Glušica Verbász Belgrád 05:15
Transprodukt Verbász Belgrád 05:15
Alko Turs Valjevo Popucke 05:30
Jugoprevoz Gacko Belgrád Cacak 05:45
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 05:50
Golub Trans Belgrád Cacak 06:00
Lastra Dudovica Liplje 06:10
Lastra Lazarevac Dudovica 06:10
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 06:40
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.