Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Dudovica Liplje 10:30
Lastra Lazarevac Dudovica 10:30
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 10:35
Banbus Vrnjacka Banja Kraljevo 10:45
Markoni bus Banja Vrujci (popadic) 10:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 11:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Konjevici 11:47
Lastra Dudovica Liplje 12:10
Lastra Lazarevac Dudovica 12:10
Autoprevoz Čačak Cacak Konjevici 12:11
Autoprevoz Čačak Belgrád Konjevici 12:47
Lastra Dudovica Liplje 12:50
Lastra Lazarevac Dudovica 12:50
Lastra Lazarevac Celije kod Lajkovca 13:00
Feniks G&Z Újvidék Belgrád 13:11
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 14:15
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 14:30
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 14:35
Aroma Belgrád Cacak 14:45
Alko Turs Valjevo Popucke 15:15
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 15:45
Markoni bus Pancsova 16:25
Lasta Belgrád Kraljevo 16:26
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 16:53
Božur Herceg Novi Cacak 17:10
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.