Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Vrnjacka Banja Kraljevo 07:29
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 07:30
Trans Jug Belgrád Gornji Milanovac 07:35
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 07:43
Lastra Dudovica Liplje 08:00
Lastra Lazarevac Dudovica 08:00
Autoprevoz Čačak Szabadka Belgrád 08:20
Aroma Pale Cacak 08:30
Joe Travel Kosovska Mitrovica Kraljevo 08:41
Alko Turs Valjevo Popucke 09:00
Vulović Transport Belgrád Gornji Milanovac 09:10
Lastra Dudovica Liplje 09:30
Severtrans Sombor Zombor Belgrád 09:45
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 09:55
Banbus Ba Gukos 10:00
Lastra Dudovica Liplje 10:30
Lastra Lazarevac Dudovica 10:30
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 10:35
Banbus Vrnjacka Banja Kraljevo 10:45
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 11:00
Banbus Belanovica Brancic 11:15
Lastra Dudovica Liplje 12:10
Lastra Lazarevac Dudovica 12:10
Banbus Ducic Milavac 12:10
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 12:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.