Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 14:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 14:30
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 14:35
Aroma Belgrád Uzice 14:45
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 14:50
Benko Tours 92 Belgrád Kraljevo 15:45
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 15:50
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 16:00
Delix Tours Belgrád Kraljevo 16:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 16:10
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 16:17
Markoni bus Pancsova 16:25
Lasta Belgrád Kraljevo 16:26
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:35
Golub Trans Pljevlja Uzice 16:45
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 16:53
Lasta Ingyia Belgrád 17:00
Autoprevoz Čačak Herceg Novi Uzice 17:10
Božur Herceg Novi Uzice 17:10
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 17:45
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 17:45
Lastra Dudovica Liplje 18:00
Lastra Lazarevac Dudovica 18:00
Banbus Zombor Belgrád 18:20
Autoprevoz Čačak Cacak Belgrád 18:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.