Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 15:15
Alko Turs Valjevo Popucke 15:15
Banbus Zivkovci Belanovica 15:20
Banbus Kozelj kod Ljiga Brancic 15:20
Banbus Lalinci Stavica 15:20
Banbus Slavkovica Gukos 15:20
Banbus Ba Gukos 15:20
Banbus Latkovic Liplje 15:20
Ozlem Tours Belgrád Kraljevo 15:45
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 16:05
Alko Turs Valjevo Popucke 16:10
Lasta Belgrád Kraljevo 16:26
Feniks G&Z Zlatibor Belgrád 16:53
Banbus Ducic Milavac 17:30
Trans Jug Kraljevo Gornji Milanovac 17:45
Lastra Dudovica Liplje 18:00
Lastra Lazarevac Dudovica 18:00
Autoprevoz Čačak Belgrád Cacak 18:47
Kavim Raška Novi Pazar Kraljevo 18:50
Autoprevoz Čačak Cacak Belgrád 18:50
Trans Jug Kraljevo Gornji Milanovac 19:30
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 20:05
Autoprevoz Čačak Cacak Konjevici 20:11
Ozlem Tours Novi Pazar Kraljevo 21:15
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 21:35
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.