Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljig (RS)

Ravnogorska bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Severtrans Sombor Vrnjacka Banja Belgrád 14:15
Autoprevoz Čačak Belgrád Gornji Milanovac 14:30
Kimmel Novi Pazar Kraljevo 14:30
Autoprevoz Čačak Cacak Gornji Milanovac 14:35
Aroma Belgrád Cacak 14:45
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 14:50
Lotus Travel Sjenica Kraljevo 15:15
Alko Turs Valjevo Popucke 15:15
Banbus Zivkovci Belanovica 15:20
Banbus Kozelj kod Ljiga Brancic 15:20
Banbus Lalinci Stavica 15:20
Banbus Slavkovica Gukos 15:20
Banbus Ba Gukos 15:20
Banbus Latkovic Liplje 15:20
Benko Tours 92 Belgrád Kraljevo 15:45
Kavim Raška Belgrád Kraljevo 16:00
Trans Jug Cacak Gornji Milanovac 16:05
Delix Tours Belgrád Kraljevo 16:05
Autoprevoz Čačak Belgrád Preljina 16:10
Alko Turs Valjevo Popucke 16:10
Vulović Transport Kraljevo Gornji Milanovac 16:17
Lasta Belgrád Kraljevo 16:26
Alko Turs Valjevo Popucke 16:30
Autoprevoz Čačak Cacak Preljina 16:35
Golub Trans Pljevlja Cacak 16:45
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.