Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljubovija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lastra Srebrenica Bratunac 05:00
Lastra Belgrád Sabac 06:30
Lastra Crnca Citluk kod Ljubovije 06:30
Raketa AB Bajina Basta Vrhpolje 07:27
Lasta Belgrád Umka 07:30
Raketa AB Loznica Mali Zvornik 07:30
Raketa AB Belgrád Sabac 08:30
Lastra Újvidék Sabac 10:00
Lastra Crnca Citluk kod Ljubovije 10:00
Lastra Srebrenica Bratunac 10:15
Božur-021 Zlatibor Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 10:33
Lastra Belgrád Sabac 11:40
Lastra Crnca Citluk kod Ljubovije 11:40
Raketa AB Belgrád Banja Koviljaca 13:00
Raketa AB Újvidék Sabac 15:00
Lastra Crnca Citluk kod Ljubovije 15:10
Lastra Bacevci kod Bajine Baste Vrhpolje 15:15
Lastra Gornja Tresnjica Vrhpolje 15:15
Lasta Belgrád Umka 15:30
Lastra Belgrád Sabac 16:30
Lastra Crnca Citluk kod Ljubovije 16:30
Lastra Srebrenica Bratunac 17:00
Raketa AB Bajina Basta Sabac 18:00
Lastra Srebrenica Bratunac 05:00
Lastra Belgrád Sabac 06:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.