Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Ljubovija (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Raketa AB Bajina Basta Sabac 18:00
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Lonjin 19:00
Lastra Bacevci kod Bajine Baste Vrhpolje 19:10
Raketa AB Belgrád Sabac 04:00
Lastra Srebrenica Bratunac 05:00
Lasta Valjevo Pricevic 05:30
Lastra Loznica Mali Zvornik 05:30
Lastra Belgrád Sabac 06:30
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Lonjin 06:45
Lastra Bacevci kod Bajine Baste Vrhpolje 07:10
Raketa AB Bajina Basta Rogacica kod Bajine Baste 07:27
Lasta Belgrád Umka 07:30
Raketa AB Loznica Mali Zvornik 07:30
Raketa AB Belgrád Sabac 08:30
Lastra Újvidék Sabac 10:00
Lastra Srebrenica Bratunac 10:15
Lastra Bacevci kod Bajine Baste Vrhpolje 10:15
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Lonjin 10:30
Božur-021 Zlatibor Szávaszentdemeter (Szerémség Mitrovica) 10:33
Lastra Belgrád Sabac 11:40
Raketa AB Belgrád Banja Koviljaca 13:00
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Lonjin 14:00
Raketa AB Újvidék Kamanc 15:00
Lastra Velika Reka kod Malog Zvornika Lonjin 15:10
Lastra Bacevci kod Bajine Baste Vrhpolje 15:15
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.