Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Lucani (RS)

Dragiše Mišovica bb
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Autoprevoz Čačak Cacak Pozega 10:25
Lasta Zlatibor Uzice 10:45
Gaga Turs Zlatibor Belgrád 11:15
Autoprevoz Čačak Cacak Parmenac 12:00
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 12:15
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 12:54
Autoprevoz Čačak Cacak Parmenac 13:15
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Uzice 13:44
Autoprevoz Čačak Cacak Parmenac 14:15
Lasta Belgrád Uzice 15:00
Stup Vršac Versec Belgrád 15:00
Autoprevoz Čačak Cacak Parmenac 15:15
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 16:18
Autoprevoz Čačak Cacak Pozega 16:25
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 17:00
Arriva Litas Zlatibor Uzice 17:50
Arriva Litas Zlatibor Uzice 18:00
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 18:08
Autoprevoz Čačak Cacak Parmenac 20:00
Gaga Turs Zlatibor Belgrád Uzice 20:02
Gaga Turs Zlatibor Zlatibor Uzice 22:29
Gaga Turs Zlatibor Prijepolje Uzice 00:44
Autoprevoz Čačak Cacak Parmenac 05:35
Autoprevoz Čačak Ivanjica Pozega 07:15
Arriva Litas Belgrád Uzice 07:32
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.