Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Mladenovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Simon Voyages Berane Kraljevo 23:30
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 03:20
Lasta Velika Krsna Kovacevac kod Mladenovca 03:30
Lasta Koracica 03:30
Lasta Velika Ivanca Meduluzje 03:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 03:50
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:00
Lasta Belgrád Mali Požarevac 04:00
Lasta Belgrád Beli Potok kod Beograda 04:00
Lasta Markovac kod Mladenovca Meduluzje 04:10
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Markovac kod Mladenovca 04:10
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:20
Lasta Kovacevac kod Mladenovca 04:20
Lasta Arandelovac Markovac kod Mladenovca 04:30
Lasta Koracica 04:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:40
Lasta Velika Krsna Kovacevac kod Mladenovca 04:45
Lasta Selevac Kovacevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Velika Krsna Kovacevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:50
Lasta Belgrád Beli Potok kod Beograda 04:50
Lasta Kovacevac kod Mladenovca 04:50
Lasta Jelenac Meduluzje 04:55
Lasta Jagnjilo kod Mladenovca Markovac kod Mladenovca 04:55
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.