Polazak.rs
Új menetrendek állnak rendelkezésre a kereséshez!
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Mladenovac (RS)

Janka Katića 1
Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 22:30
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 23:20
Lasta Velika Krsna Kovacevac kod Mladenovca 23:20
Lasta Velika Krsna Kovacevac kod Mladenovca 03:30
Lasta Arandelovac Markovac kod Mladenovca 04:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 04:50
Lasta Velika Ivanca Meduluzje 05:00
Lasta Belgrád Mali Požarevac 05:00
Lasta Markovac kod Mladenovca Meduluzje 05:10
Lasta Stojnik kod Arandjelovca Markovac kod Mladenovca 05:10
Lasta Rabrovac Markovac kod Mladenovca 05:10
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:15
Lasta Velika Krsna Kovacevac kod Mladenovca 05:30
Lasta Koracica Petkaci (Koracica) 05:30
Lasta Sepsin Varovnice (Vlaska) 05:30
Lasta Vlaska kod Mladenovca Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 05:30
Lasta Belgrád Beli Potok kod Beograda 05:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:00
Lasta Kovacevac kod Mladenovca 06:10
Pupd Janjušević Belgrád Topola 06:12
Lasta Kovacevac kod Mladenovca 06:30
Lasta Kusadak Kovacevac kod Mladenovca 06:30
Lasta Americ Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 06:30
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.