Polazak.rs
Autóbusz jegyek értékesítése
Állomások
Új menetrend kereső autóbusz állomások szerint. Válasszon egy várost, dátumot és időpontot és láthatóvá válik minden induló vagy érkező járat, mintha csak az adott állomáson állva szemlélné a központi menetrend kijelzőt. A Buszállomás oldal hozzáférést biztosít minden Szerbiában regisztrált buszállomás elérési adataihoz.
1 2
3

Aut. pu. - Mladenovac (RS)

Induló járatok
Társaság Céláll. Via Indulás
Lasta Arandelovac Markovac kod Mladenovca 07:10
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:10
Lasta Topola Krcevac 07:15
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:20
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:20
Lasta Sopot Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:20
Lasta Beljevac Meduluzje 07:20
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:20
Pupd Janjušević Belgrád Topola 07:29
Lasta Belgrád Beli Potok kod Beograda 07:30
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:30
Lasta Rabrovac Meduluzje 07:30
Lasta Grocka Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:40
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:40
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 07:50
Auto Kodeks Belgrád Markovac kod Mladenovca 07:55
Auto Kodeks Belgrád Topola 08:00
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:05
Lasta Vlaska kod Mladenovca Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:15
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:20
Lasta Velika Krsna Kovacevac kod Mladenovca 08:40
Lasta Belgrád Beli Potok kod Beograda 08:45
Lasta Belgrád Vlaško Polje (Vlaška kod Mladenovca) 08:45
Lasta Belgrád Markovac kod Mladenovca 08:46
Lasta Kosmaj Planina Koracica 08:50
Térkép
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat, hogy elérhetővé váljanak a közösségi média funkciók, és hogy elemezzük a weboldal forgalmát.
Az oldal sütiket használ, hogy személyre szabja az oldalon megjelenő tartalmat és reklámokat.